Sara jest dla mnie jedną z najbardziej wkurzających bohaterek seriali jakie ostatnio widziałam. Kobieta idzie od porażki do porażki z niezmienną od pierwszego ujęcia miną znamionującą głębokie przemyślenia wewnętrzne Nie wiem po diabła scenarzyści postanowili ją obdarzyć synem, nie wiem czy ona w ogóle wie jak chłopak...
więcejŻeby było śmieszniej (jak to u nas), amerykańska wersja serialu, właśnie "The Killing", ma w
Polsce tytuł "Dochodzenie". Konia z rzędem temu kto odgadnie tok rozumowania mędrca
odpowiedzialnego za tłumaczenie tytułów. Nawiasem mówiąc duńskie "Forbrydelsen", to nie tyle
"zabijanie', co "przestępstwo" (ang. "the...