PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 764
oceny
7,7 10 1 115764
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

O kobietach , o tajemnicach , ze śmiesznymi wątkami . Szkoda że nie kręcili następnych sezonów Gotowych , pozdrawiam sympatyków serialu :-)

nathalie34

Dobra, dobra...

"Szkoda że nie kręcili następnych sezonów Gotowych" - dlatego ten serial jest taki dobry. Jak to powiedziała Stella Wingfield (matka Lynette) w s04e07: "odeszli od stołu gdy wygrywali".

Nie wyobrażam sobie np. serii 10., tak kiepskiej, że odechciewało by ci się jeść na myśl o tym. Każdy serial ma swoją "datę przydatności do spożycia" a DH osiągnęły ją na s08e23 "Finishing the Hat". To mądrość, którą nabyłem z czasem.
_________________

Wracając... Ja oglądam 3. sezon - który dziś się zaczął - "pokojówek z Beverly Hills"/"Devious Maids", gdyż osobiście uważam, że tylko to jest zbliżone klimatem do DH.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

A ja sobie wyobrażam następny sezon ,boska Angie i Rene zamieszkują na Wiseria , Rene owszem mieszka z Benem, wiele pomysłów , można byłoby rozwinąć postać bohaterki która wprowadzasię do domu Suzane , wystarczy pomysł i dobry scenariusz , mogłoby powstać gotowe 2 i młodsi bohaterowie grać , jak Julie , Porter , Preston ,M.J. Jestem przekonana że serial cieszyłby się dużym zainteresowaniem. To byłaby nowa przygoda .

nathalie34

Polecam Ci Devious Maids :)

ocenił(a) serial na 10
linhthing

Dzięki.Gdzie to można obejrzeć ?

nathalie34

np. na kinomanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones