PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 931
ocen
7,6 10 1 64931
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Gdybym nie znal serialu to po takim tytule nigdy bym go nie obejrzal, jest wrecz odstraszajacy.

ocenił(a) serial na 7
chef_5

Popieram , ja nawet nie wiedziałąm że takie tłumaczenie wogóle istnieje....zresztą tym lepiej dla mnie ....od początku oglądałam go w wersji oryginalnej , i dla mnei taka jest najlepsza....ech te polskie tłumaczenia...

chef_5

no bez przesady!! moze nie jest to wolne tlumaczenie angielskiego tytulu ale oddaje w sporym stopniu tresc filmu. moim zdaniem polski tytul jest fajny i stworzony z pomyslem. no ale jak sie szuka tylko na torencie albo innych takich i mieszka za granica to nie pozsoatje nic innego jak troche ponarzekac

ocenił(a) serial na 10
kojak82_2

Popieram stwierdzenie, ze tytul polski jest dobry i pomyslowy:)!!

ocenił(a) serial na 10
chef_5

chciałbym wiedzieć jak według Ciebie powinno brzmieć tłumaczenie na polski słowa Scrubs...

tytuł jest dobry bo oddaje klimat serialu i można się do niego przyzwyczaić bez większych problemów...

ocenił(a) serial na 8
chef_5

To jedno z nielicznych w-ogóle-nie-związanych-z-oryginalnym-tytułem polskich tłumaczeń, które jakoś mi nie przeszkadzają :)

Przyjemnie to brzmi, wpada w ucho i oddaje charakter serialu...

Pozdrawiam wszystkich narzekających na wszystko...

KloszMar

Tytuł to nic w porównaniu do tłumaczenia całego scenariusza na Comedy Central. Jest beznadziejne, w ogóle nie oddaje charakteru filmu, dowcipu, przesłania. Gdybym słyszała tylko lektora i nigdy nie widziała oryginału to serial ten wcale nie miałby sensu. Nie wiem kto to tłumaczy, ale to ON powinien smażyć sie w piekle!!!

chef_5

Też tak uważam, polskie tłumaczenie tytułu jest dla mnie na miarę takich "arcydzieł" jak projekt:monster, szklana pułapka i wirujący seks :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones