PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 935
ocen
7,6 10 1 64935
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Napiszę tutaj kilka rzeczy, które bardzo nie spodobały mi się w 9. sezonie Scrubs. Ciekawi
mnie czy ktoś ma podobne odczucia jak jak..
- po pierwsze brak Carli oraz Woźnego (to, że pojawia się w jednej scenie, to przez mnie nie
jest uznawane za obecność w sezonie);
- za mało Elliot, Kelso, Todda, Teda, Jordan i J.D.;
- Cox za bardzo wredny (a jednak potrafił pogratulować Drew tego, że został wybrany na mówcę
w odcinku 7 - co całkowicie nie pasowało do całokształtu Coxa - ogólnie stosunek Coxa do
Drew jest taki nie-Coxowaty);
- po za tym Drew ma uśmiech Coxa (to akurat bez związku);
- głównymi bohaterami są studenci - co czyni z tego serial dla nastolatków;
- tytuły odcinków zaczynają się od "Our" ale przeważnie narratorem jest tylko Lucy, której
sposób narracji wyraźnie pokazuje, iż myśli ona o sobie nie jako "My" ale zwyczajnie jako "Ja";
- przyjaźń Coxa i Turka wydaje się trochę nienaturalna;
- związek Cola i Lucy nie ma sensu;
- kiedy J.D. skończy fantajować i walnie swój dziwny komentarz, nikt nie zwraca na to należytej
uwagi / nikt się nie dziwi (odcinek 9);
- po za tym zakończenie sezonu wcale nie było zakończeniem;
Ogólnie dla mnie 9 sezon nie jest oficjalnym sezonem, ale jakimś słabym i kiepskim
(robionym na siłę) spin-offem, na przykład tym czym Joey był dla Przyjaciół (tyle, że dużo
gorszym, ponieważ Joey to był dobry serial, niewiele słabszy od Przyjaciół)..
Pewnie jeszcze zapomniałem wymienić paru rzeczy, ale mam nadzieję, że ktoś mi jeszcze
przypomni dlaczego ten sezon mi się nie podobał ;)
Serial ogólnie oceniam na 9/10 i nie biorę tu pod uwagę ostatniego sezonu, który z kolei mogę
śmiało ocenić na 4/10.

ocenił(a) serial na 10
Lahcim7106

ja po kilku odcinkach stwierdziłem, że nie obejrzę tego wyrobu czekoladopodobnego - dla mnie Scrubs skończyło się pięknym finałem w ósmym sezonie, a potem twórcy trochę oszaleli i zrobili dziwaczny, nieśmieszny i żenujący serial którego jedyną jakością mieli być dobrze znani bohaterowie (postawieni w jakichś dziwnych i nienaturalnych sytuacjach). Udawajmy że sezon 9. nigdy się nie zdarzył ;)

ocenił(a) serial na 10
Lahcim7106

Ostatnie minuty ostatniego odcinka 8 sezonu totalnie przepłakane, siedziałam i normalnie ryczałam jak głupia :D Piekne zakończenie. Ostatni odcinek 9 sezonu ''eee..co..to już?'' Strasznie się zawiodłam na tym sezonie, jeśli chcieli kontunuuować Scrubs powinno zostawić pierwotną wersję, czyli świetnych bohaterów głównych (JD, Elliot, Carla, Kelso, Cox, Turk, Cieć itd) W sumie to stworzyli coś nowego. Bez sensu bo mi niesmak zostaje po genialnych 8 sezonach :c

Lahcim7106

Jestem dopiero na początku tego serialu, ale dziwi mnie to, że:
- nie zostało pokazane/powiedziane, że Carla urodziła drugie dziecko. Turk tylko wspomniał, że Carla wyjechała z dziećmi, więc pewnie już z drugim urodzonym, ale nie było wspomniane czy to chłopiec, czy dziewczynka. A Turk tak się przejmował, że nikt mu nie gratuluje drugiej ciąży Carli, że chyba sam przestał przejmować się drugim dzieckiem
- w którym odcinku JD i Eliot się pobrali? Bo w 9/1 pokazano Eliot w zaawansowanej ciąży i była mowa o tym, że jest żoną JD
- dlaczego JD jednak został w starym szpitalu, a nie pojechał pracować w tym, w którym pracowała Kim? W 8/19 rozpaczał, że nikt go nie żegna, może dlatego nie wyjechał? :D

Zasmuciło mnie to, że nie będzie Ciecia, to moja ulubiona postać, a bez niego ten serial nie ma sensu :(.
To, że bohaterami są studenci, nie oznacza, że serial jest dla nastolatków ;)

ocenił(a) serial na 9
Aguslava

JD i Elliot zwyczajnie są małżeństwem, nigdy się nie pobrali - nie zostało to pokazane. A JD chyba został w starym szpitalu właśnie dla Elliot, ale pewności nie mam. Ta kwestia chyba też nie została wyjaśniona.

Lahcim7106

No właśnie jakoś tak dziwnie. On już miał dziecko, a dopiero gdy Eliot była w ciąży, to Turk mu tłumaczył jak to jest być ojcem. A przecież on już był ojcem :D

ocenił(a) serial na 10
Aguslava

JD nie mógł zostać w starym szpitalu, bo z tego co pamiętam to go zburzono. Dla mnie Scrubs skończyło się na 8 sezonie.

Lahcim7106

Hej Lahcim!
Zgadzam się z twoją opinią. Jednak mało kto jest świadomy że współodpowiedzialnymi za sezon 9-ty są również sami fani (tzn psychofani, nie obrażajmy tych przyzwoitych). Sezon 8-my jak pamiętasz został ukończony w sposób rzekomo uniemożliwiający kontynuację.
-A to Cox wyznał uczucia do J.D.
-a to J.D. pogodził się z Cieciem itd.
Słowem, główne filary na których opierał się serial zostały bezpowrotnie usunięte. Twórcy popalili mosty za sobą..... Ale fani? niee!!! Niczym ćpuny na głodzie domagali się kolejnej porcji Scrubsów. A że amerykanie gdyby chcieli nakręcili by "Titanic'a 2" (to nie żart) sezon 9-ty był kwestią czasu.

brueghel21

no wlasnie akurat najwazniejsza kwestia to relacja Cox-JD. na koncu powiedzial ze byl przyjacielem i finito ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones