PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 934
oceny
7,6 10 1 64934
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Nigdy nie ignorujcie Comedy Central! To błąd, który może Was kosztować utratę tak
fantastycznego doświadczenia jakim są "Scrubs"! Obejrzałam 8 sezonów w 2 tygodnie i
wiem co mówię! Serial jest dynamiczny, przewrotny i piekielnie inteligentny. Dialogi
zaskakują niebanalnymi puentami a główni bohaterowie to prawdziwe perełki
osobowościowe (?). Śmiejcie się, wzruszajcie i bawcie. Enjoy!

ocenił(a) serial na 5
Muppetka

To nie jest sitcom. Sitcom jest wtedy kiedy słychać w tle śmiech publiczności. W jednym odcinku nawet sobie robią jaja z sitcomu. Co do serialu: genialny.

kaioken26

a co w tym takiego dziwnego?jest wiele świetnym amerykańskich seriali, ja nie moge uwierzyć, że ty nie możesz uwierzyć ;) jakaś moda zapanowała antyUSA, ale ja wiem jedno, przez tyle lat nakręcili tyle perełek że kto jak kto ale, Polacy nie mają prawa ich krytykowac, lepiej spójrzcie na nasze podwórko

ocenił(a) serial na 5
aniaopole7

Przecież ja się nie dziwię, że to amerykański serial. Zgadzam się, że amerykanie nakręcili parę świetnych seriali, ale twoja odpowiedź była chyba skierowana do założyciela tematu.

aniaopole7

Nie pisz, że nie mamy prawa ich krytykować bo nasze seriale nie dorównują ich serialom. To nie jest wina widza, że nasi producenci,scenarzyści,reżyserzy nie potrafią stworzyć czegoś na miarę światową!
Uważam, że mam prawo skrytykować coś co mi się nie podoba, jeśli odpowiednio to uzasadnię. Tak samo jak mam prawo napisać, że np. ten serial jest świetny, również pisząc dlaczego tak uważam :))

KLAUDIA92

Zgadzam się, że masz prawo wszystko krytykować i że kiepskie seriale nie są winą widza, ale też dobre seriale nie są zasługą widzą.

aniaopole7

A mnie dziwi stawianie przecinka po "ale" ;)

ocenił(a) serial na 10
Muppetka

Tak, ten serial jest tak wspaniały, że to aż niewiarygodne, że może powstać coś tak świetnego ;)

ocenił(a) serial na 8
Muppetka

Nie twierdzę ,że to jedyny dobry amerykański serial.

ocenił(a) serial na 10
Muppetka

Leci kilka dobrych seriali na CC ogólnie.

Muppetka

Niepotrzebnie tylko robili ten 9 sezon,kompletnie nie pasuje do pozostałych sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones