PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833064}
6,9 9 979
ocen
6,9 10 1 9979
5,7 6
ocen krytyków
Hollywood
powrót do forum serialu Hollywood

Jest gejem,a że surogatka urodziła mu syna , należy oczekiwać serialu o gejowskim małżeństwach i szczęśliwych kobietach mogących służyć im za surogatki.....

Amfios

Ooo brzmi ciekawie. Dzięki za zachętę.

ocenił(a) serial na 5
Lukasz_Broda

Coś czuję, że ten czarny homoseksualny scenarzysta jest ulubionym bohaterem autora tematu ;)

ocenił(a) serial na 8
Amfios

Oj nie zazdrość, to brzydka cecha.

ocenił(a) serial na 3
Amfios

Niestety coraz więcej gejowskich scen w filmach i serialach rozumiem, że trzeba być tolerancyjnym ale mnie osobiście to obrzydza i serial traci na wartości.

ocenił(a) serial na 8
Tomeckyxoxo

ale przecież jak w każdym popularnym filmie facet uprawia seks z kobietą to jest fajnie, nie? bo można sobie popatrzeć na cycki? a najlepiej, jak w filmie jest lesbijska scena!
serio, ludzie, przestańcie udawać, że na świecie nie ma homoseksualistów - otóż są, więc logicznym jest, że pojawiają się także w filmach, bo są częścią społeczeństwa, które nie składa się tylko z białych hetero katolickich mężczyzn, zwlaszcza w USA

ocenił(a) serial na 8
cudowianek

Nieee No jak są sceny gejowskie to już jest tęczowa propaganda przecież! ;) serial mi się bardzo podobał, nieco ckliwy momentami, przyznaje, ale ogólnie świetnie zrobiony. I te dwie starsze bohaterki są przeurocze po prostu

ocenił(a) serial na 8
Tomeckyxoxo

Powiedział koleś z cyckami na profilowym.. I już wiadomo jakie filmy ty lubisz najbardziej :) Nie wiem czy jest sens z taką osobą w ogóle dyskutować. Poza tym jeżeli film/serial naprawdę traci według ciebie na wartości przez takie wątki, to współczuję ograniczenia..

ocenił(a) serial na 8
Tomeckyxoxo

W praktycznie każdym filmie/serialu jaki kiedykolwiek powstał są wątki i postaci hetero, sceny seksu między mężczyzną i kobietą, często bezsensowne wątki romantyczne tylko po to żeby były lub bez chemii między aktorami, a jakoś nie widziałam żeby ktokolwiek uznał, że jakiś film traci przez to na wartości..

Tomeckyxoxo

Uwaga, uwaga. To Ciebie zszokuje. ISTNIEJĄ ZWIĄZKI POZA HETEROSEKSUALNYMI I MOGĄ BYĆ POKAZYWANE TAK SAMO JAK TE HETERO.

Amfios

No i...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones