PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 679
ocen
7,9 10 1 65679
7,0 13
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Postanowiłem założyć temat gdzie będzie można by podyskutować o wszystkim co wiąże się z szóstym sezonem. Na początek to :www.eonline.com/uk/news/725933/homeland-without-claire-danes-and-mandy-patinkin -it-could-happen

No jeśli coś takiego zrobią to naprawdę nie widzę sensu dla tego szóstego sezonu(no chyba tylko dla kasy).

Jak to w końcu jest z Rupertem?, on ma jakiegoś focha na twórców?.

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

Saul po 5 sezonie naprawdę powinien przejść na emeryturę xD

Rupert nie ma innych zobowiązań?

Sezon bez CD? Ok, ale niech akcja dzieje się nadal w Europie, najlepiej z Astrid xD Ale serial amerykański bez wątku amerykańskiego w postaci Claire i jej wyczynów? Nie widzi mi się to.

Podsumowując - chcę Astrid. Reszta względna,.

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Właśnie akurat eksperyment sezon bez Claire mógłby być ciekawy.

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

och Wojcisław, my jakbyśmy się spotkali to bym cały czas Ci bręczała i broniła Carrie xD

Ale Claire ma kontrakt na 7 sezonów, więc tak łatwo jej "fu" nie zrobisz :)

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Na pięć sezonów, ja jej nie atakuje. Pisałem że mogła by się w takim sezonie pojawić trochę jak Will Graham w Czerwonym Smoku, choć było by jej jeszcze mnie...

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

.... mniej.

WOLVERINE55

Myślę, że sezon bez Carrie nie ma szans i robienie go dla kasy by nie wyszło.
Ludzie przyzwyczajają się do postaci granych przez aktorów,nawet jeżeli by nam dali kogoś lepszego Carrie i tak nie zastapią bo się przyzwyczailiśmy... nie mam pojecia kto miałby tam grać wtedy.
Osobiście mam nadzieję że Astrid się pojawi w nieco większej roli.lubię ją.

focha na twórców?Dlaczego? Myśle że aktor chciał odejść, albo to był ich pomysł od początku jednak nie sądzę by sami z siebie pozbyli się tak lubianej postaci..

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jeśli chciał odejść to ciekawe czemu?. Raczej nie z nadmiaru innych propozycji.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Akurat Homeland bez Saula bym przeżyła. Carrie nie chciała z nim już więcej współpracować, więc jego brak mógłby być uzasadniony, ale Homeland bez Carrie... wtf?! No way. To już nie byłby Homeland. Z resztą liczę na kontynuację wątku Carrie/During w następnym sezonie.

ocenił(a) serial na 5
LadyDark

CHociaż ktoś liczy na kontynuacje tego wątku xD

WOLVERINE55

A skąd wiesz? to że na filmwebie jeszcze tego nie pisze nie ma nic do rzeczy, może po prostu chce zacząć dopiero szukać czegoś innego? Albo na razie utrzymywane jest to w tajemnicy,skoro zakazali mu wywiadów..Nie mam pojęcia szczerze mówiąc bo robią z tego jakąś dziwną tajemnice więc trudno cokolwiek tu powiedzieć. Nie sądzę by twórcy zdecydowali się go ubić z własnej woli,ale wszystko jest możliwe w końcu:) raczej nie odszedł ze wzgl. na jakiś problem bo z tego co czytałam to jest bardzo sympatyczny i przyjacielski i bardzo dobrze dogadywał się z całą grupą na planie.

Nie wiem jak to było z Brodym ale jego chyba też woleliby sobie zostawić gdyby była taka możliwość w końcu miał sporo fanów i po jego śmierci oglądalność spadła i myślę że zarówno wtedy jak i teraz twórcy to wiedzą,bez powodu na pewno ich nie zabili,tylko dziwne są te wszystkie ich drażniące komentarze i otoczka tajemnicy,ale jak ktoś już wspomniał to pewnie marketing. ale i tak się wyda jak nie pojawi albo pojawi się na planie S6 bo przecież jak kręcą na ulicy to ludzie to widzą:)

Bez Saula bym przeżyła ale jeżeli wykopią jeszcze kogoś z tego serialu to tam naprawdę prawie nikt nie pozostanie a oglądanie rzeszy nowych twarzy to jednak nie to samo. Carrie zdecydowanie musi zostać chociaż słyszałam dziwne stwierdzenia że też chce coś ruszyć,mam nadzieję że Dar Adal zostanie,lubie faceta chociaż jego udział w serialu nie jest bardzo duży.
to byłby dobry temat dla spoilerów odnośnie S6 o ile jakieś dostaniemy kiedykolwiek :)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

A może Quinn dostanie spinn offoff?, ludzie tak jakby się dało twgotego domagali :-).

WOLVERINE55

a była już wcześniej taka sytuacja w jakimś serialu że jeden z bohaterów odchodzi i dostaje spinoffa? i czy nie chcieli się tym pochwalić zaraz po jego uśmierceniu by uciszyć to narzekanie ?:)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Angel, bohater Buffy dostał z tego co kojarzę. Ja tylko to napisałem, nie ma na żadnych sowoeow/plotek, to jacyś fani tak pobrzękiwali.

WOLVERINE55

a też widziałam ale raczej nie ma co myśleć że tak jest :)
nie żeby to nie było super xd ale nie.
może za miesiąc ujawnią coś o S6 jak będą twórcy rozmawiać na temat nowego sezonu...

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No to kwestie Quinna raczej od razu wyjaśnią.

WOLVERINE55

no wlasnie nie jestem tego taka pewna mysle ze specjalnie ludzi draznią i tak zostanie ,mendy xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Akurat pan Gansa lubi stawiać sprawy jasno więc raczej powie jak on to widzi.

WOLVERINE55

skoro tak jest to czemu nie powiedział teraz tylko też odmawia wywiadów twierdząc że nie zamierza komentować finału.

nie mniej,jeśli tak mówisz to mam nadzieję ze tak bedzie:)

drarry55

Jak bohater jest fajny, to czasem coś dostaje:
Better Call Saul
Spartakus: Bogowie areny

Według mnie Quinn nie był aż tak fajny.

Cairns

Uwielbiam go, ale nie wydaje mi się żeby był tak popularny i fenomenalny by dostać spina:)

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jeśli dostał by spinn-offa to byłby to raczej serial w stylu ,, 24,,. Choć Quinnowi daleko do charyzmy Jacka Bauera.

ocenił(a) serial na 5
drarry55

Narażę się Wojtkowi, ale powiem, że gdyby serial miał poziom jak ten 5 sezon to Brody wcale niepotrzebny xD

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Ale z Broddym to dopiero by były emocje, no i Otto nie miał cienia szansy na coś z nią(wiem że ten wątek ci opowiada).

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

Gdyby był Broddie to wszyskie popłuczyny po nim by nie miały żadnych szansa. Ja to wiem, Ty to wiesz :D

ocenił(a) serial na 8
jocisko

I ta rozmowa po była by pewnie w łóżku, bo po co z niego wychodzić po takiej długiej rozłonce?(i to nie o tym że ją rzuca) ;-).

jocisko

no mi tam brody do niczego nie jest i nie był potrzebny jak dla mnie serial stał sie lepszy kiedy go zabili,nie mogłam znieść faceta xd
ale jak go zabili był przynajmniej Quinn którego już ludzie polubili,teraz nie ma żadnego z nich a Jonas ani Otto jakoś aż takiej popularności nie mają xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

A mi Quinn nie jest do niczego potrzebny, a serial musi iść dalej :-).

WOLVERINE55

Wiemy:)
no musi iść byleby poszedł w przyzwoitym kierunku.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jak czytam Facebooka i to co głównie gosposie tam wypisują to mam nadzieję że Quinna już nie będzie nawet w formie ,,warzywa,, w następnym sezonie.

WOLVERINE55

daj sobie spokój z określeniem gosposie już. Poza czym czemu gosposie ? bo lubią jego postać? teraz to chyba już nie chodzi o załatwienie romantycznego wątku jego i Carrie tylko o to że ludzie stracili swojego ulubionego bohatera,bo zdziw sie albo nie ludzie go lubili ;) więc określenie nie pasuje :D

Zostawienie go w formie warzywa jest bez sensu bo to i tak nic nie da a ludzie i tak będą się wściekać nadal...
więc albo go nie uśmiercą i zrobią że jednak jakoś tam zdrowieje albo zabiją,osobiście o ile naprawdę chce by nadal występował jako normalny Quinn (nawet jeśli bd pracować w budynku bo i tak większość czasu spędza tam prócz S5 i ewentualnie części 4) to podejrzewam że powiedzą że Carrie go faktycznie uśmierciła i tyle.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Czyli tadndetny shockers.

WOLVERINE55

tzn?

Co mnie dziwi bardziej? że twórcy powiedzieli iż dopiero za miesiąc się spotykają zeby zacząć dopiero rozmawiać o kolejnym sezonie, a podobno w tym momencie jest filmowany Homeland a jednej z ulic/dzielnic...

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Niemożliwe by coś teraz kręcili, ktoś ma zwidy.

WOLVERINE55

no właśnie tak pomyślałam tylko że to udostępniła taka stronka która lokalizacje filmowania dużej ilości seriali podaje,no ale może się ktoś pomylił...

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dobre i prawdziwe! :Yes he's going to die. Carrie's vagina is lethal.

Nie zgadza się tylko to że Quinn z Carrie tylko całował... Może dzięki temu będzie tylko kaleką?.

WOLVERINE55

może jej toksyczność nie ujawnia się tylko kiedy się z kimś prześpi,ona po prostu taki nawyk miała że spała z każdym :D a tu się okazuje że do zabicia jednak nie musi :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

A może połowa tej sali tych co zginęli pod koniec drugiego sezonu coś z nią ;-).
Carrie i jej paralizujące usta, może dzięki temu że Quinn się z nią tylko całował będzie tylko sparaliżowany?.

WOLVERINE55

Tylko:D patrząc na to z tej strony to może wyzdrowieje bo z nią nie spał właśnie,chociaż Jonas się trzyma zdrowo,to podważa taką teorię.
W sumie możliwe że ta połowa sali miała z nią coś wspólnego,ten czarny dyrektor miał na pewno xd

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ostatni sezon będzie miał podtytuł:Curse Of Lathal Vagina.

WOLVERINE55

i wszyscy umrą :D wszyscy mężczyźni,i tak ich mało zostało :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

W sumie jeszcze Jeff żyje z facetów którzy mieli coś z jej vaginą, ale on się z nią nie całował...

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Dwie newsy a raczej plotki odnośnie szóstego sezonu :

www.movienewsguide.com/homeland-season-6-premiere-date-confirmed-quinn-not-dead- carrie-mathison-in-traps-otto-during-spoilers/133837

www.movienewsguide.com/homeland-season-6-premiere-date-confirmed-peter-quinn-car rie-mathison-marry/135992

WOLVERINE55

hah na ile poważnie można brać te ploty?:D
Bo o ile pierwsza przejdzie to druga to jakiś żart chyba:D
trzymanie ich oddzielenie to też drażnienie tylko fanów które wcale nie wychodzi serialowi na dobre, za dużo kombinują moim zdaniem :)
ta cała sprawa z Ottem to moim zdaniem przesada głupoty. chcą wymyślić coś super ale coś im nie wychodzi.

ocenił(a) serial na 8
drarry55

No Carrie żonka to niezły pomysł ;-). Może ktoś jej Lathal Vagine w końcu ujarzmi i zadowoli.

WOLVERINE55

Carrie jako matka to był pomysł katastrofalny,zrobili jej dziecko i rzucają je po kątach w każdym sezonie bo nie wiedzą co z nim uczynić.
Carrie jako żona to równie nieudany pomysł,nie mam nic przeciwko by z kimś była i miała normalne życie bo to już z Jonasem miała i było ok,ale jako żona to nie wiem,choć może byśmy sie przyzwyczaili ; )w końcu w S5 była w miare normalna, i nie szalała w szaleńczym szale po ulicy i zabijała ludzi z palców :D

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Jednak ta normalność jej służy. W sumie jak się chajtnie to przestanie w końcu grzeszyć i przyjmować komunie żyjąc z kimś bez ślubu.

WOLVERINE55

Spokojnie można jeszcze nakręcić kolejne dwa sezony i zakończyć serial,żeby nie robić z niego nieskończonego tasiemca.Teraz widze z perspektywy czasu,że to Carrie i Saul są tutaj najważniejsi.Quinn był ok,ale jego postac zaczynała już troche przynudzać i teraz po jego śmierci,można go zastąpić kimś nowym.Zresztą w 5 sezonie wprowadzono dużo nowych postaci i wyszło mu to na dobre.Miałem obawy,co do przeniesienia akcji do Europy,ale Berlin chodziaż surowy w odbiorze,ogólnie dał rade i co prawda na poczatku była kilka średnich odcinków,to pózniej wszystko wskoczyło na właściwe tory i sezon 5 daje rade! przyczepiłbym tylko do tego,że wszystkie najważniejsze wątki pozamykali na szybko w ostatnim odcinku.Jeszcze dwa sezony i koniec,po pózniej serial zacznie zjadać własny ogon.No i Carrie,ze swoim trzesącym podbródkiem tez zacznie w końcu irytować ;-)

ocenił(a) serial na 8
Cool_Reaper

No osiem sezonów to naprawdę sporo...

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Wygląda na to że następny sezon może się dziać w stanach, Gansa jakby coś tak mówi.

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Chyba tak będzie, jak Trump wygra wybory, ale to pod koniec roku, więc to się już załapie na sezon 7. Tego gościa nic poza Stanami nie interesuje, a Gansa kręci sezony pod lokatorów Białego Domu... xD Zostałby jeszcze w Europie i rozwinął temat środkowo-wschodni, bo się po nim ledwo co przeleciał. Jedyny tutaj znaczący tekst, to był, jak Alison w którym z odcinków stwierdziła, że na Ukrainie to może wybuchnąć III w.św. Z drugiej strony nie powiem, żeby Gansa nie był up-to-date, jak zrobił sezon o wielkim ataku terrorystycznym w Europie. Prawie był blisko z faktami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones