dalej andreson będzie ścigać brodego czy bedzie o czymś innym? na razie fajne, ale jak sobie wyobrażę śledztwo w jednej sprawie przez 2 sezony, to już mi się nie chce oglądać. boję się powtórki z prison break.
Jak narazie, dla mnie serial rewelacja. Trzyma w napięciu. Nawet jeśli okaże się, że Brody to terrorysta i tak uważam, że będzie to genialny serial.
Ledwie czterech wyemitowanych odcinków potrzebowała stacja Showtime, by podjąć decyzję o zamówieniu drugiego sezonu "Homeland". Dziś oficjalnie ogłoszono, że serial na pewno wróci na antenę w przyszłym roku.
Info za http://showtv.pl/news_item_3214.htm
I co, jak Wasze wrażenia i przeczucia po 4 odcinku?
Mnie osobiście nie porwał. Nic specjalnego, praktycznie nie zbliżyliśmy się do rozjaśnienia
sprawy w jakikolwiek sposób, do tego nie działo się za wiele.
Może z wyjątkiem pojedynczych motywów, jak zabójstwo jelenia czy też nagła zmiana
kierunku jazdy...
Czy Wy też dostrzegacie podobieństwo pomiędzy "Homeland", a filmem "Bracia"?
Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na ten temat. A może serial czerpał z Braci?
Serial zapowiada się dość dobrze. Razi tylko jedna rzecz. A mianowicie zastosowanie tak oklepanego "zagrania" jak przekazywanie informacji kodem dłońmi. Mogli już wymyślić coś bardziej oryginalnego :)
Nie wiem czy tylko ja oglądałam wersję ocenzurowaną czy już zawsze tak będzie, ściszanie głosu przy przekleństwach, golizna zamazana. Dziwne przeciez to Showtime kręci ;/ hmm....
Polecam! Serial może okazać się całkiem przyzwoity. Pilot robi wrażenie i wciąga. Czekam
na kolejny odcinek!
Choćby przez to imię Fran, okropne imię, chyba dla kelnerki/opiekunki do dzieci. No tak to jest jak matka miała ją gdzieś kiedy tatuś (matki) ją tak nazwał.
Ameryka taka dobra, napada na inne kraje, a "my" ich nazywamy sojusznikiem i podziwiamy.
Oczywiście, że tak! Oczywiście! :D
Quinn - Nieśmiertelny 7. Carrie, która na podstawie wygaszacza ekranu nagle dostaje olśnienia? przecież to zdjęcie ni jak się miało do wyszukanego zdjęcia baru na plaży. Jedynie Otto był intrygujący - Carrie słodzi a Jonasowi opowiada o niej w sposób negatywny. No i ostatnie spotkanie Carrie z Jonasem - on jej wszystko...
więcejPotem raz lepiej, raz gorzej, ale sezon 7 to już carriekatura. Wszędzie same cymbały? Bo inaczej nie da się odczytać zachowań i motywacji bohaterów. A Carrie? Ależ ona wywija... Zadziwiające.