Idol (2023)
Idol: Sezon 1 Idol sezon 1, odcinek 1
odcinek Idol (2023)

Słodkie ciacha i szczurze opowieści

Pop Tarts and Rat Tales 54m
5,1 571
ocen
5,1 10 1 571
Idol
powrót do forum s1e1

dla mnie rewelacja....

ocenił(a) serial na 10

nie dla wszystkich ten serial...dla mnie sztos, bardzo dobry pierwszy odcinek, oddaje bardzo dobrze klimat obecnych czasów, wolność i swoboda ;-) dobra gra aktorska, widać i słychać że główni aktorzy w tym serialu poszli na całość, wszystko jest takie spontaniczne...i to mi się w tym serialu bardzo podoba, jest inny niż pozostał reszta pseudo seriali, trzymam kciuki i będę oglądał dalej.

zibee

....iluzoryczna bardzo ta wolność i swoboda.

zibee

Co dekadę albo nawet częściej słyszę, że teraz to są czasy: wolność i swoboda...

zibee

jaka wolnosc i swoboda? na pewno ten sam serial ogladalismy? chyba raczej totalnie na odwrot - praktycznie kazdy jest tam niewolnikiem czegos - wizerunku, pieniedzy, pragnień itp

ocenił(a) serial na 1
zibee

patrząc po twoich ocenach to co drugi film według ciebie jest "sztos"

zibee

Ujęcia, klimat i muzyka baaardzo dobre. Prawdziwość świata "młodych celebrytek" chyba też. Ale tak to przecież bardziej sensualne Elite :D. Na pewno jednak lepsze niż Euforia, tam to nie szło tego oglądać.

zibee

Jaka wolnosc xd ten serial jest wlasnie o tym, ze oni sa wiezniami showbiznesu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
zibee

Jestem po 4 odcinku. Świetny serial. Ocena na fb jest mega krzywdząca. Polecam!

ocenił(a) serial na 9
Kushikyon

Zgadzam się ! Dla mnie ten serial jest mega dobry ! Pięknie zrobiony, wciągający klimat. Nie dla wszystkich , ale tak wyglada świat show-biznesu i „gwiazd” szczególnie za granica. Większość artystów żyła w jeszcze gorszy, bardziej wynaturzony sposób (Freddie Mercury, Marylin Monroe, Andy Worhol i cała jego „fabryka”, the doors itd). Przepiękna lily rose deep, niesamowity klimat, ukazanie problemu matki- jak w książce „cieszę się moja mama nie żyje „- pokazane tragiczne wspomnienia gwiazdy, jak obsesja matki zniszczyła całe jej dzieciństwo… ja w rym serialu wiele odnalazłam dobrego. Pokazanie to jak biedne dzieciaki są zagubione ale maja talenty i dzięki temu, ze ktoś da im szanse mogą je w życiu zrealizować. A ten cały feministyczny bunt ? Jako kobieta, nie uwqzam żeby główna bohaterka cierpiała przez przemocowy seks, otwarty seks- jeżeli tak lubi to dlaczego ma tak nie robić ? Fizyczność i seks jest piękna - i każdy ma swoje upodobania. Mi się ten serial bardzo podobał, porowowynalnie jak Euforia

ocenił(a) serial na 9
Jagoda_Urban

Zgadzam się ! Dla mnie ten serial jest mega dobry ! Pięknie zrobiony, wciągający klimat. Nie dla wszystkich , ale tak wyglada świat show-biznesu i „gwiazd” szczególnie za granica. Większość artystów żyła w jeszcze gorszy, bardziej wynaturzony sposób (Freddie Mercury, Marylin Monroe, Andy Worhol i cała jego „fabryka”, the doors itd). Przepiękna lily rose deep, niesamowity klimat, ukazanie problemu matki- jak w książce „cieszę się moja mama nie żyje „- pokazane tragiczne wspomnienia gwiazdy, jak obsesja matki zniszczyła całe jej dzieciństwo… ja w rym serialu wiele odnalazłam dobrego. Pokazanie to jak biedne dzieciaki są zagubione ale maja talenty i dzięki temu, ze ktoś da im szanse mogą je w życiu zrealizować. A ten cały feministyczny bunt ? Jako kobieta, nie uwqzam żeby główna bohaterka cierpiała przez przemocowy seks, otwarty seks- jeżeli tak lubi to dlaczego ma tak nie robić ? Fizyczność i seks jest piękna - i każdy ma swoje upodobania. Mi się ten serial bardzo podobał, porowowynalnie jak Euforia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones