PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 289
ocen
7,9 10 1 12289
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Dobre wejście...

ocenił(a) serial na 9

Niby nic ciekawego, nic nowatorskiego, ale przynajmniej dobrze zrobione.
Seriali sensacyjnych podobnych do tego było i jest sporo - samotny facet pomaga ludziom
znajdującym się w tarapatach. Maszyna znajdująca osoby to ciekawy pomysł, szkoda że
służy tylko jako szczegół pomagający scenarzyście wyjaśnić jak wybierane są przypadki do
interwencji. Chociaż i to kiepsko mu wychodzi bo z fabuły wynika że ta maszyna codziennie
wypluwa całą listę, a oni zajmują się jednym przypadkiem przez ileś tam dni.
Jeśli Twórcy wymyślą jakiś wątek główny - prócz pogoni policjantki za tajemniczym
bezdomnym - to serial może się sprzedać. Jeśli każdy odcinek będzie o czymś innym, to
mogą zapomnieć o drugim sezonie.

Gubio

Świetny start. Dawno nie widziałem nowego serialu, który by mnie tak przyciągał. Jeśli utrzymają spójność to może być naprawde dobry serial. Napewno obejrzę następne odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Gubio

"Chociaż i to kiepsko mu wychodzi bo z fabuły wynika że ta maszyna codziennie
wypluwa całą listę, a oni zajmują się jednym przypadkiem przez ileś tam dni. " - masz rację, to jest rażący błąd.
"Jeśli Twórcy wymyślą jakiś wątek główny - prócz pogoni policjantki za tajemniczym
bezdomnym - to serial może się sprzedać. Jeśli każdy odcinek będzie o czymś innym, to
mogą zapomnieć o drugim sezonie." - też lubię seriale z jednym wątkiem, ale tutaj, nawet jak go nie będzie, to mnie nawet nie przeraża. Każda sprawa jest tu bardzo ciekawa. Po prostu z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.
Mi się serial podoba zwłaszcza przez nawiązanie do ataków na WTC i wzmocnieniem po nim systemów ochrony. To ostatnie w rzeczywistości miało miejsce. Chociaż taka wszystkowiedząca maszyna to, hmm, wątpię, aby była możliwa (chyba że kiedyś), no ale mogę się mylić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones