PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 289
ocen
7,9 10 1 12289
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Impersonalni

ocenił(a) serial na 8

Serial leci w polskiej TV i proszę o możliwość zmiany głównego tytułu na polski:
Impersonalni

Unibet_78

Nie wierzę, jednak jest to "Impersonalni". Myślałem, że to jakiś żart ale jak widać nie. Nazw niektórych seriali nie powinno się "tłumaczyć" na polski, to jest jeden z nich.

ocenił(a) serial na 8
n_nowak

...ale przynajmniej choć raz tytuł jest zgodny z treścią zawartą w serialu.
Racja, że powinni zostawić to w oryginale. Tytuły seriali powinny być w ogóle traktowane, jako nazwy własne.
Choć lepsze "Impersonalni" aniżeli "Podejrzany/Podejrzani" albo "Obiekt zainteresowań". Mimo to tytuł i tak trąci komedią, aniżeli dramatem.

weird0ther

Słowo impersonalny znaczy bezosobowy, w serialu dokładnie wiadomo kto jest osobą "wyplutą" przez maszynę więc ten tytuł jest totalnie bez sensowny, "person of interest" to osoba powiązana ze śledztwem, więc już dużo lepiej było by użyć przytoczonego przez Ciebie "obiektu zainteresowania". No chyba, że to impersonalni ma się tyczyć dwóch głównych bohaterów, to co innego :)

ocenił(a) serial na 8
Matt_888

Sam sobie dopowiedziałeś. Dokładnie to miałam na myśli poprzez stwierdzenie, że tytuł jest zgodny z treścią zawartą w serialu ;).
Impersonalni - tyczy się właśnie głównych bohaterów.

weird0ther

No i w takim znaczeniu ma to sens :D

ocenił(a) serial na 10
weird0ther

Wręcz może... odstraszać od serialu ;)

n_nowak

Przetłumaczył ? W tym przypadku tytuł serialowi nadano, nie w każdym przypadku tytuł się kopiuje. Nie wiem skąd, to zdziwienie i pomysł, że tytuł zawsze ma być przetłumaczony.

ocenił(a) serial na 8
kannsie

"...ale przynajmniej choć raz tytuł jest zgodny z treścią zawartą w serialu." - hmm, tzn.?
Btw, to Człowiek lub Ludzie Interesu by chyba lepiej brzmiało. No i oryginał zachowany ;P

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Na jakim kanale leci?

ocenił(a) serial na 8
afgani

W telewizji "n" na kanale nSeriale.

ocenił(a) serial na 9
steal88

Dzięki za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones