PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831332}

Itaewon Class

Itaewon keullasseu
462
chce zobaczyć
Itaewon Class
powrót do forum serialu Itaewon Class

Fatalny film

ocenił(a) serial na 2

Idealnie pokazana droga z dobrze zapowiadającego się serialu do totalnej miernoty.

Finał to pokaz żenady jak główny bohater zostaje zwykłym chamem a idee o które walczył trafiają do śmietnika. Sposób w jaki została potraktowana jedna z głównych bohaterek która od początku do końca była postacią niezwykłą, to pokaz jak obietnice są nic nie warte. Zmarnowane poświęcenie,czas i praca jaką wykonała. Natomiast buractwo, wścibstwo i natręctwo zostało nagrodzone.
Piękne przesłanie.

Temat lgbt oczywiście musi być wyeksponowany jak to w netflixie, dziwne jednak że zamieścili to w koreańskim serialu. Niemniej po 2-uch odcinkach poświęconym transom, niesmak pozostał do końca.

szef504

Chyba oglądaliśmy inny serial. Może to kwestia tłumaczenia dostępnego na Netflixie? A może połączenia pięknych oczu Nary i Twojej transfobii? ;)
A przy okazji: zrobił to koreański Showbox dla koreańskiej kablówki JTBC na podstawie koreańskiego komiksu internetowego z 2017 roku. Netflix jest tu jedynie dystrybutorem na rynki zachodnie.

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Brawo

szef504

Lepiej bym tego nie ujął. Po 10-11 odcinku widziałem do czego zmierza i totalnie mi się to nie podobało. Główny bohater z zaradnego gościa z wartościami stał się niczym innym jak kolejnym PANEM biznesmenem. A "główny" wątek ze "szkolną miłością" to już nawet nie będę komentować.

ocenił(a) serial na 8
szef504

O jakiej szkolnej miłości Wy mówicie? Tylko on był zakochany. Po jej tekstach o tym że nie lubi biednych, po tym jak przez całą dramę widać było jej egoizm w traktowaniu głównego bohatera (ma załatwić Janggę, żeby ona się uwolniła itp. jej teksty), to ja bym się wkurzyła jakby na końcu byli razem. Fajnie że go spiknęli z małolatą, choć na początku mnie mega wnerwiała, ale suma summarum to ona robiła wszystko dla Seroya z miłości i praktycznie każde jej działąnie było dla niego i jego marzeń. A szkolna miłość patrzyła tylko na siebie. Fakt, że na końcu okazało się, że przez te lata zbierała dowody, ale też jak sama powiedziała - nie dla Seroya, tylko aby pomścić jego ojca, który był też dla niej jak ojciec - więc tak na prawdę to znowu chodziło o nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones