PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780756}

Jack Ryan

7,4 10 752
oceny
7,4 10 1 10752
7,7 3
oceny krytyków
Jack Ryan
powrót do forum serialu Jack Ryan

Przez 7 odcinków było wiele głupot, ale to serial akcji więc przymykalem oko. Ale atak agentów CIA na pałac prezydencki obcego kraju i to w dzień wyborow, żeby odbić jednego czlowieka to taki absurd że nie wierzyłem co właśnie zobaczyłem. Oprócz tego analityk i dziadek mordują hordy elitarnych oddziałów jakiejś gwardii narodowej. Serio, kto to wymyśla?

Butman111

Ja probowalem przetrwac te absurdy, majac nadzieje na powtorke pierwszego sezonu.
No ale, co odcinek tylko na tym zaczynasz sie koncetrowac, bo jest tego coraz wiecej i wiecej. Rezygnuje. Dajcie znac za rok czy 3 sezon warty obejrzenia.

ocenił(a) serial na 7
panekx

Pełna zgoda, końcówka tego sezonu to jest absurd nie do zaakceptowania.

panekx

To niesamowite... to co się dzieje obecnie na swiecie absurdem nie jest, ale juz film jest absurdem.
Ale ja powiem wam co dla mnie jest absurdem...
Otóż absurdalne jest szukanie w filmie logiki i wytlumaczeń, to po prostu szukanie dziury w calym.
Poniewaz na codzien akceptujemy wiele absurdów, ale kiedy możemy skrytykować coś przez internet to robimy to, tylko po to aby komuś dopiec.
Więc tak na prawdę absurdem jest to co robimy na codzień.

ocenił(a) serial na 7
Butman111

Cały scenariusz wygląda na mocno przypadkowy, co ciekawe 1 sezon kończy się z sugestią wysłania Jacka Ryana do Moskwy - więc nie wiem dlaczego nagle w 2 sezonie jest Wenezuela,
ba w dodatku tak nieudolnie z bezsensownymi wątkami, totalnie naciąganą fabułą.
Pierwszy sezon miał w miarę spójny, ciekawy scenariusz, który dość trafnie odnosił się do rzeczywistego tła Państwa islamskiego, a tu głupota na głupocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones