7,8 825
ocen
7,8 10 825
355
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":833099,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Kipo+%26+the+Age+of+Wonderbeasts-2020-833099/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Kipo i Dziwozwierze
 • Chciałbym żeby zmienić nieco scenariusz ponieważ w jednym z odcinków występuje scena z troyem i bensonem która mi sie nie podoba ?! np: tematyka geji lub jak inni mówią lgbt .
  I chciałbym prosić by nieco scenariusz zmieniono tak by drugą połówką bensona była kipo.
  PS : Jeśli zmienicie scenariusz będę bardzo wdzięczny .

 • Poland_go_M Propaganda LGBT jest praktycznie w każdej produkcji Netflixa. Pewnie mają taki wymóg, że coś takiego musi być. W animacji dla dzieci to już przesada.

 • LEGOMANIAKofficial ocenił(a) ten serial na: 6

  Poland_go_M O! Prawaccy foliarze znowu wysnuwają teorie spiskowe odnośnie LGBT. @Poland_go_M - nikt nie będzie zmieniał scenariusza pod twoje zachcianki XD To, że tobie coś nie odpowiada, nie znaczy, że inni mają takie same zdanie. @intervigilium Poruszanie tematu LGBT w animacji dla dzieci to według ciebie przesada? Współczuję ci tak ograniczonego rozumowania. To nie są żadne tematy, które należało by przed dziećmi ukrywać. Wręcz przeciwnie.

 • Poland_go_M Tak, twórcy zmienią scenariusz bo masz problem z tym że nie każdy jest hetero normatywny i chcieli to podkreślić.

 • Poland_go_M Wiesz, że jesteś upośledzony na umyśle? Dowodzi tego twój wpis.

 • paulinanyan ocenił(a) ten serial na: 9

  Poland_go_M XDDDDDDDDDDD

 • Poland_go_M Jeszcze tego nie wiesz ale też już jesteś LGBT od obejrzenia tego odcinka właśnie, rozmawiałem kiedyś ze specem od homopropagandy i tam jest przekaz podprogowy, który robi ze wszystkich geji i lezbijki. Więc ty tez jesteś już gejem i lezbijką, pamiętasz jak niedawno zawiesiłeś wzrok na męskim ciele? To było to. Wiem to, bo rozmawialiśmy nawet konkretnie o Tobie.