PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833099}

Kipo i Dziwozwierze

Kipo and the Age of Wonderbeasts
7,8 1 058
ocen
7,8 10 1 1058
Kipo i Dziwozwierze
powrót do forum serialu Kipo i Dziwozwierze

Chciałbym żeby zmienić nieco scenariusz ponieważ w jednym z odcinków występuje scena z troyem i bensonem która mi sie nie podoba ?! np: tematyka geji lub jak inni mówią lgbt .
I chciałbym prosić by nieco scenariusz zmieniono tak by drugą połówką bensona była kipo.
PS : Jeśli zmienicie scenariusz będę bardzo wdzięczny .

Poland_go_M

Propaganda LGBT jest praktycznie w każdej produkcji Netflixa. Pewnie mają taki wymóg, że coś takiego musi być. W animacji dla dzieci to już przesada.

ocenił(a) serial na 6
Poland_go_M

O! Prawaccy foliarze znowu wysnuwają teorie spiskowe odnośnie LGBT. @Poland_go_M - nikt nie będzie zmieniał scenariusza pod twoje zachcianki XD To, że tobie coś nie odpowiada, nie znaczy, że inni mają takie same zdanie. @intervigilium Poruszanie tematu LGBT w animacji dla dzieci to według ciebie przesada? Współczuję ci tak ograniczonego rozumowania. To nie są żadne tematy, które należało by przed dziećmi ukrywać. Wręcz przeciwnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Poland_go_M

Tak, twórcy zmienią scenariusz bo masz problem z tym że nie każdy jest hetero normatywny i chcieli to podkreślić.

Poland_go_M

Wiesz, że jesteś upośledzony na umyśle? Dowodzi tego twój wpis.

ocenił(a) serial na 9
Poland_go_M

XDDDDDDDDDDD

Poland_go_M

Jeszcze tego nie wiesz ale też już jesteś LGBT od obejrzenia tego odcinka właśnie, rozmawiałem kiedyś ze specem od homopropagandy i tam jest przekaz podprogowy, który robi ze wszystkich geji i lezbijki. Więc ty tez jesteś już gejem i lezbijką, pamiętasz jak niedawno zawiesiłeś wzrok na męskim ciele? To było to. Wiem to, bo rozmawialiśmy nawet konkretnie o Tobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones