serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Kroniki młodego Indiany Jonesa

The Young Indiana Jones Chronicles
1992 - 1996
45 min.
7,0 4 478
ocen
7,0 10 1 4478
Były archeolog, Indiana Jones, wspomina swoją młodość oraz opowiada o przygodach, których doświadczył w dzieciństwie i latach młodzieńczych. więcej mniej
Kroniki młodego Indiany Jonesa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 9 nagród Emmy oraz 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial twórców trylogii opowiadającej o przygodach energicznego archeologa Indiany Jonesa. W "Kronikach młodego Indiany Jonesa" poznajemy Indianę od narodzin, poprzez wyprawy po dwudziestowiecznej Europie wraz z matką i ojcem do wzięcia udziału przez Indianę w I Wojnie Światowej i jego pierwszej wielkiej przygodzie - poszukiwaniu PawiegoSerial twórców trylogii opowiadającej o przygodach energicznego archeologa Indiany Jonesa. W "Kronikach młodego Indiany Jonesa" poznajemy Indianę od narodzin, poprzez wyprawy po dwudziestowiecznej Europie wraz z matką i ojcem do wzięcia udziału przez Indianę w I Wojnie Światowej i jego pierwszej wielkiej przygodzie - poszukiwaniu Pawiego Oka, starożytnego klejnotu. W czasie serialu poznamy wiele historycznych postaci, wraz z historycznymi szczegółami odtworzonymi z wielką starannością, poznamy także odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą się nasuwać po obejrzeniu trylogii.

studio
Amblin Entertainment (współudział) / Lucasfilm / Paramount Television
tytuł oryg.
The Young Indiana Jones Chronicles
inne tytuły
Początkowo rolę młodego Indiany Jonesa miał zagrać River Phoenix, który wcielił się w tę postać w filmie "Indiana Jones i ostatnia krucjata". Aktor odmówił, ponieważ nie chciał wracać do ról telewizyjnych.
Serial kręcono w Czechach oraz Stockton i Cantil (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Gdy pewnego razu usłyszałem, że Indiana Jones miał w latach 90. własny serial, to zdziwiłem się, że jako wielki fan twórczości George'a Lucasa nie zdawałem sobie sprawy z jego istnienia. W takim wypadku pozostało nadrobić tę produkcję. Obejrzałem dotąd 27 odcinków (bo tyle wyemitowano na...

  3
  • re:mini.scencje

   Westernik ocenił(a) serial na 6

   pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

   2
   • albo jakieś linki skąd możnaby go ściągnąć??Jeśli tak to proszę o kontakt gg8692027, lub karolxx@vp.pl.Z góry dzięki-zoglądałem go mając około 10 lat i z chęcią bym go obejrzałraz jeszcze

   • Serial mojego dzieciństwa. ..Teraz może jakbym zobaczyła wydałby mi się banalny ale wówczas łykałam kroniki całą sobą. Świetny.

    ps. a jak ja się "kochałam" w Indim, ech... ;)

   • Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.