PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748720}

Lepsze życie

Better Things
7,4 2 802
oceny
7,4 10 1 2802
8,6 5
ocen krytyków
Lepsze życie
powrót do forum serialu Lepsze życie

Bardzo słaby

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem oba sezony, ale udało mi się to zrobić tylko dlatego, że odcinki są krótkie i trwają po 20 minut. Liczyłem na o wiele więcej po tym serialu, bo nazwiska Louis C.K i Pamela Adlon powinny gwarantować bardzo wysoką jakość. Serialu nie można nazwać komedią, bo żartów i momentów w których można się zaśmiać jest w czasie 20 odcinków w maksymalnie kilka.

Widać też wyraźną zmianę w serialu w jego drugim sezonie i postawienie na inne aspekty, a do zera zminimalizowano wątki kariery Sam w Hollywood, co jest zmianą dla mnie na duży minus. Główna bohaterka jest majętna bo ma za sobą długą karierę, a sam początek serialu i jego opisy sugerują coś przeciwne innego, że musi chwytać się byle jakich ról aby się utrzymać, co jest nieprawdą.

Głównym problemem serialu jest brak celu fabularnego, serial ogląda się jak typową obyczajówkę. Postaci drugoplanowe są i tyle można o nich powiedzieć, bo nic nie wnoszą do serialu. Młode aktorki grające córki zostały dobrze dobrane, bo są maksymalnie irytujące, a o to chodziło twórcą serialu.

ocenił(a) serial na 3
MoszeUsz

Popieram w całości.
Sezon drugi baaaaardzo słaby. Dobrze to streściłeś i podsumowałeś.
Szkoda czasu na takiego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones