PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693259}

Liv i Maddie

Liv and Maddie
6,6 1 981
ocen
6,6 10 1 1981
Liv i Maddie
powrót do forum serialu Liv i Maddie

Siostry ;)

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie lepsza jest Maddie :) Jest fajniejsza i w ogóle, a Liv przejmuje sie tylko sobą, swoimi włosami ( hehehe ) i " Wydaj głos " !

zizulek13

ja lubię obie, ale też wole Maddie. Według mnie w 2 sezonie jest śliczna, a nawet czasami bardziej niz Liv

ocenił(a) serial na 9
Cravlin

Mnie wkurza ta dziecinnośc Liv. I okropnie wyglądała i grała tego Tristana czy jak on tam miał

użytkownik usunięty
zizulek13

okropnie wyglądała ? to my chyba inny serial oglądamy

ocenił(a) serial na 9
Cravlin

A gdzie można obejrzeć 2 sezon po polsku i nie w TV ?

zizulek13

jeszcze nie można ale po polskiej premierze jest na baje.pl

ocenił(a) serial na 9
Cravlin

A kiedy jest polska premiera ? Chyba 7 lutego nie ?

zizulek13

Nom. Bodajże o 9:00 albo 9:30

użytkownik usunięty
zizulek13

Ja tam obie lubię po równo, szczególnie że to i tak ta sama aktorka a bardzo ją lubie :) co do dzieciności Liv to akurat mi to nie przeszkadza bo przy najmniej różni się od Maddie a nie chodziło o to żeby były dokładnie takie same, twórcy chcieli właśnie by one tylko z wyglądu były podobne ... no i z umiejętności koszykarskich bo w jednym odcinku okazało się że Liv gra dobrze, można nawet zaryzykować i powiedzieć że tak dobrze jak Maddie bo jednak ona nie trenuje na co dzień

użytkownik usunięty

a po za tym nie wydaje mi się żeby Liv zależało tylko na włosach i serialu w którym grała na bo spójrz:
- na premierę swojego filmu ( tego z wilkołakiem ) nie chciała jechać bo obiecała Maddie że będzie na festynie, ostatecznie była na jednym i drugim z czego na premierę zabrała ze sobą całą rodzinę
- mogła zagrać jeszcze w innym filmie ale nie chciała wyjeżdżać do Rumunii ze względu na to że znów prze długi czas byłaby z dala od siostry
- próbowała pomóc Maddie poderwać chłopaka, trochę przesadnie do tego podeszła i efekt też był do kitu ale ostatecznie na końcu coś to dało no i chęci przecież miała dobre
- więzi z Parkerem też odbudowywała bo kiedy wyjeżdżała do Hollywood on miał jeżeli dobrze pamiętam 7 lat i do czasu jej powrotu się zmienił

Wyjechała do Hollywood jak Parker miał 6 lat bo po jej powrocie miał 10 lat, a była tam 4 lata :)

użytkownik usunięty
Cravlin

a dzięki za poprawkę :) , przynajmniej wiem że źle napisałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones