PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693259}

Liv i Maddie

Liv and Maddie
6,6 1 981
ocen
6,6 10 1 1981
Liv i Maddie
powrót do forum serialu Liv i Maddie

Trzeci sezon i film !!

użytkownik usunięty

Potwierdzono że zostanie nakręcony trzeci sezon Liv i Maddie :) parę godzin później okazało się też że zostanie nakręcony film na podstawie serialu ale nie wiadomo czy będzie on zrobiony tylko na potrzeby Disneya jak np. " Powodzenia Charlie : Film drogi " czy zostanie wprowadzony do kin

o sezonie wiedziałem, ale o filmie nie. Ale fajnie będzie jak zrobią. Ale i tak jak wprowadzą do kin to później go DC wyemituje. Pewnie będzie na potrzeby DC

użytkownik usunięty
Cravlin

Pewnie tak ale ważne że film będzie :)

użytkownik usunięty
Cravlin

Pewnie tak ale grunt że film będzie :)

a jeśli masz linka do tego info to podaj bo nie mogę znaleźć w necie...

użytkownik usunięty
Cravlin

to jest na Twitterze Dove Cameron , ona dodaje strasznie dużo twetów więc ciężko będzie już do znaleśc

użytkownik usunięty
Cravlin

To info pojawiło się na Twitterze Dove Cameron a ona dodaje bardzo dużo twetów więc trudno będzie to teraz znaleśc :/

użytkownik usunięty
Cravlin

http://www.seventeen.com/celebrity/movies-tv/news/a31017/dove-cameron-talks-liv- and-maddie-movie/ tu masz coś o tym filmie ale niewiele

użytkownik usunięty

na razie nie ma praktycznie nic o tym bo nawet nie wiadomo kiedy film powstanie, ale z tego co ostatnio słyszałem na Twitterze to film powstanie albo po 3 sezonie albo dopiero po zakończeniu całego serialu (i mam nadzieję że nie będzie to już 3 sezon, niech chociaż jeszcze 4 zrobią) jako dosłowne zakończenie całej historii związanej z bliźniaczkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones