Liv i Maddie
powrót do forum 4 sezonu

To już oficjalne. 21 grudnia Disney ogłosił 4 sezon serialu co zostało potwierdzone przez Dove Cameron na Twitterze. Produkcja ruszy wiosną, a amerykańska premiera prawdopodobnie we wrześniu. Cieszę się, gdyż to najlepszy obecnie trwający serial na Disney Channel.

użytkownik usunięty
Cravlin

chciałem założyć temat ale mnie wyręczyłeś,ja też bardzo się cieszę że będzie 4 sezon.Jeden z lepszych seriali Disneya i najlepszy z obecnych.

jak to przeczytałem to myślałem, że tu już to napisałeś, ale jak wszedłem to zobaczyłem, że nie :D. Myśle, że L&M mogłoby mieć z 5 sezonów, ale jest jakaś głupia zasada Disney'a, że żaden serial nie ma więcej niż 4 sezony...

użytkownik usunięty
Cravlin

a szkoda,ale jednak może lepiej bo w 15 stycznia Dove Cameron będzie miała 20 urodziny i wolałbym by już powoli szła w Świat a nie siedziała w Disneyu bo w ten sposób nie oszukujmy się nic nie osiągnie.Jednak na 5 sezon bym nie narzekał :)
ale na szczęście słyszałem że po 4 sezonie zrobią jeszcze film więc jeszcze się naoglądamy :P

Do 2017 L&M mamy załatwione :D i niech potem odejdzie z Disneya i rozpocznie prawdzwą kariere i niech podpisze kontrakt z jakąś wytwórnią bo śpiewać to on potrafi...

użytkownik usunięty
Cravlin

Dove Cameron jest o tyle utalentowana że i fajnie gra i śpiewa więc tak jak mówisz,Liv i Maddie do 2017 a potem kariera filmowa i muzyczna,oby spełniła oczekiwania i odniosła sukces :D

na przykład słyszałem, żeLaura Marano podpisała kontrakt w wytwórni, w której kontrakt ma Taylor Swift, więc z Dove wszystko możliwe jest...

a ponadto myślę, że gdyby od początku powstania Disney Channel i Disney XD umieszczali tam tylko kreskówki, a te aktorskie seriale umieścili by na jakimś osobnym kanale dla młodzieży to myślę, że większy sukces by te seriale odnosiły i ich kariery rozwijały by się bardziej nawet, gdyby grali w tych serialach.
Druga kwestia to taka, że o wiele lepiej oglądałoby się seriale aktorskie z lektorem, a nie dubbingiem

użytkownik usunięty
Cravlin

no racja

Liv i Maddie z lektorem byłoby fajne (jakoś podoba mi się głos Dove,choć jako Liv jej głos jest trochę...piskliwy) zresztą ogólnie wole seriale/filmy z lektorem niż z dubbingiem


Mówisz że Morano tam gdzie Swift ? no to z Dove faktycznie z Dove może być fajnie tylko że ona chyba będzie w większości śpiewać z tym swoim chłopakiem a za nim szczerze mówiąc nie przepadam,do tego przyznam że Dove Cameron ma na tyle fajny głos że mogłaby spokojnie śpiewać solo tak jak to było wcześniej

no głos to trochę piskliwy ma. Zauważyłem to za czasów 1 sezonu, gdy ustawiałem w TV po angielsku xD.
Poza tym, Disney nie wyemitował w 2 sezonie jednego ważnego odcinka z Diggie'm i teraz będzie głupio i niefabularnie go wyemitować po zakończeniu 2 sezonu albo w jego trakcie. Jakby go wyemitowali teraz to pomieszaliby tylko wątki
a tak w ogóle to 3 sezon będzie 8 stycznia o 16:30, a potem 15, 22 i 29 o tej samej godzinie :)

użytkownik usunięty
Cravlin

Disney niestety tak miesza:
Pamiętasz Holdena-Disney najpierw pokazał odcinek gdzie Holden zerwał z Andie co za tym idzie Liv się z nim pokłóciła i ich kapela się rozpadła (swoją drogą szkoda mi Liv,zakochała się w największym za przeproszeniem cwelu w historii Disneya) a dopiero potem odcinek w którym w ogóle powstała kapela "The Dream" (taka była nazwa,dobrze pamiętam ?)

O jaki odcinek chodzi ? pamiętam że w finale 2 sezonu Maddie miała powiedzieć Diggiemu coś ważnego (oboje wiemy co) zanim ten wyjedzie do Australii i odcinek zakończył się na widoku biegnącej Maddie i napisie ciąg dalszy nastąpi

Odcinek był o tym że na festiwalu Diggie i Maddie spróbowali randkować z kimś innym. Maddie z tym Toddem Stetsonem a Diggie z South, BFF Liv z Hollywood, a Liv zaś pomagała Andie po zerwaniu z Holdenem

użytkownik usunięty
Cravlin

czyli Disney znowu zawalił...ech czasami szkoda na nich słów,kto pracuje w tym Polskim dziale Disneya to ja nie wiem...

Po za tym w USA dają do każdych odcinków tych seriali krótkie prono, a tu dają ledwo na te godzinne odcinki i premiery sezonów a Disney xd to nawet na ge godzinne w Polsce nie daje, a potem dziwić sie, żw nikt nie ogląda...

użytkownik usunięty
Cravlin

Masz rację.

trochę późno, ale Disney w piątek wyemitował SPARF-A-Rooney, czyli ten o festivalu. Disney mistrzem chronologii <sarkazm>

użytkownik usunięty
Cravlin

wiem widziałem

ich chronologia jest po prostu piękna <również sarkazm>

użytkownik usunięty
Cravlin

chociaż w sumie ten Ryan (jej chłopak) wydaje się być w porządku,do tego dobrze gra i jak tak słyszałem nieźle śpiewa.W sumie nie wiem czemu wcześniej go nie lubiałem i to jest najlepsze :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones