Lombard. Życie pod zastaw

2017
Lombard. Życie pod zastaw
6,3 2 699
ocen
6,3 10 2699
332
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Lombard. Życie pod zastaw
  • kiki2000 ocenił(a) ten serial na: 10

Serial bardzo mi się podoba. Ukazuje prawdziwą rzeczywistość. Ciekawa fabuła, bohaterowie. Przeplatają się też wątki pełne humoru, jak i miłosne. Na przykład Lolek i Marta. Ich historia może niektórych zaciekawić.
    Serial bardzo mi się podoba i czekam z niecierpliwością na kolejny drugi sezon i dalszy ciąg perypetii bohaterów. Między innymi co z Angelą i jak potoczą się losy Lolka i Marty.
    Mam nadzieję że kolejny sezon już wkrótce.

Świetna robota, oby tak dalej.

• kiki2000 Mi też się podoba, ostatnio zacząłem oglądać ;) Pozdrawiam.

• Edna_fw ocenił(a) ten serial na: 6

kiki2000 Nominowany do telekamery. Mam nadziehe, ze wygra.

• kiki2000 Lombard Życie pod zastaw jest fajny i śmieszny w niektórych momentach, ciekawe są historie ludzi
    już jutro o 19:00 zaczyna się drugi sezon, fajnie, że znowu codziennie będzie coś ciekawego do obejrzenia

• maksymiliankotlowski ocenił(a) ten serial na: 10

kiki2000 Lolek zerwie z Martą a Marta zwiąże się Wojtkiem synem Korynta

• kiki2000 Napisz jeszcze raz "serial bardzo mi się podoba",bo pewno nie wszyscy to doczytali a to bardzo istotna informacja dla użytkowników tego portalu!

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten serial na: 9

kiki2000 Witam,mam takie pytanie,obejrzałem dziś 1 odc.o 13:50,serial nawet spoko,fajnie się ogląda i chciałbym wiedzieć czy jak bym zaczął oglądać dalsze odc.o 18 tylko że już z 2 sezonu to czy bym się połapał z fabułą ?.Chciałbym też wiedzieć czy nie będę nic stratny z fabułą z pierwszego sezonu skoro bym oglądał dalsze odc.na przód?.Z góry dzięki za odp. ;)

• Hana07 ocenił(a) ten serial na: 10

jazdowicz2666 Ja oglądam nawet nie wiem co, a podoba mi się i odnajduje się bez problemu.
    Tylko jest mi głupio bo to jest paradokument.

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten serial na: 9

Hana07 He he dobre ;).Ja zabrałem się za oglądanie i obejrzałem wszystkie sezony.Tak mnie wkręciła ekipa Lombardu,że nie mogę się już doczekać 5 sezonu ;)

• kiki2000 Jestem zażenowany tym że ktoś wogóle może oglądać taki chłam. W sumie to widać poziom inteligencji osób oglądających takie chore seriale z pseudoaktorami.

Mam nadzieję że wszyscy będą hejtować nadal takie seriale. Ja z takimi trzymam.

• kiki2000 Że, kurna, co?! :D

• plochol Ukazuje prawdziwą rzeczywistość, zatem wchodzi jako dzieło kinematografii na pierwsze miejsce w TOP500 na filmwebie, pokonując wszystkich przeciwników prawym prostym. Scorsese na deskach, Tarantino płacze w kącie, Polański chowa się w piwnicy ze wstydu, zaś reżyser "Lombardu" odbiera każdego roku liczne nagrody i Oscary beznamiętnym wzrokiem niczym Leon Zawodowiec w blasku chwały i blichtru, popijając najlepsze whisky w towarzystwie Billa Gatesa na spotkaniu Grupy Bilderberg. Na naszych oczach tworzy się historia!

• ar23s Idealny opis ;)

• plochol Huehue xD