PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792543}
6,1 3 646
ocen
6,1 10 1 3646
Lombard. Życie pod zastaw
powrót do forum serialu Lombard. Życie pod zastaw

Świetny serial

ocenił(a) serial na 3

Serial bardzo mi się podoba. Ukazuje prawdziwą rzeczywistość. Ciekawa fabuła, bohaterowie. Przeplatają się też wątki pełne humoru, jak i miłosne. Na przykład Lolek i Marta. Ich historia może niektórych zaciekawić.
Serial bardzo mi się podoba i czekam z niecierpliwością na kolejny drugi sezon i dalszy ciąg perypetii bohaterów. Między innymi co z Angelą i jak potoczą się losy Lolka i Marty.
Mam nadzieję że kolejny sezon już wkrótce.

Świetna robota, oby tak dalej.

kiki2000

Mi też się podoba, ostatnio zacząłem oglądać ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3
kiki2000

Nominowany do telekamery. Mam nadziehe, ze wygra.

kiki2000

Lombard Życie pod zastaw jest fajny i śmieszny w niektórych momentach, ciekawe są historie ludzi
już jutro o 19:00 zaczyna się drugi sezon, fajnie, że znowu codziennie będzie coś ciekawego do obejrzenia

ocenił(a) serial na 10
kiki2000

Lolek zerwie z Martą a Marta zwiąże się Wojtkiem synem Korynta

kiki2000

Napisz jeszcze raz "serial bardzo mi się podoba",bo pewno nie wszyscy to doczytali a to bardzo istotna informacja dla użytkowników tego portalu!

ocenił(a) serial na 8
kiki2000

Witam,mam takie pytanie,obejrzałem dziś 1 odc.o 13:50,serial nawet spoko,fajnie się ogląda i chciałbym wiedzieć czy jak bym zaczął oglądać dalsze odc.o 18 tylko że już z 2 sezonu to czy bym się połapał z fabułą ?.Chciałbym też wiedzieć czy nie będę nic stratny z fabułą z pierwszego sezonu skoro bym oglądał dalsze odc.na przód?.Z góry dzięki za odp. ;)

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Ja oglądam nawet nie wiem co, a podoba mi się i odnajduje się bez problemu.
Tylko jest mi głupio bo to jest paradokument.

ocenił(a) serial na 8
Hana07

He he dobre ;).Ja zabrałem się za oglądanie i obejrzałem wszystkie sezony.Tak mnie wkręciła ekipa Lombardu,że nie mogę się już doczekać 5 sezonu ;)

jazdowicz2666

Dobrze, że wyrzucili tą z "Rancza". Teraz czas na tą słodką do porzygania grubaskę. Niech ją walec rozjedzie, bo samochód nie da jej rady(kasacja gwarantowana).

kiki2000

Jestem zażenowany tym że ktoś wogóle może oglądać taki chłam. W sumie to widać poziom inteligencji osób oglądających takie chore seriale z pseudoaktorami.

Mam nadzieję że wszyscy będą hejtować nadal takie seriale. Ja z takimi trzymam.

kiki2000

Że, kurna, co?! :D

użytkownik usunięty
plochol

Ukazuje prawdziwą rzeczywistość, zatem wchodzi jako dzieło kinematografii na pierwsze miejsce w TOP500 na filmwebie, pokonując wszystkich przeciwników prawym prostym. Scorsese na deskach, Tarantino płacze w kącie, Polański chowa się w piwnicy ze wstydu, zaś reżyser "Lombardu" odbiera każdego roku liczne nagrody i Oscary beznamiętnym wzrokiem niczym Leon Zawodowiec w blasku chwały i blichtru, popijając najlepsze whisky w towarzystwie Billa Gatesa na spotkaniu Grupy Bilderberg. Na naszych oczach tworzy się historia!

Idealny opis ;)

użytkownik usunięty
plochol

Huehue xD

Nic ciekawego, wszystko jest załatwione w jednym odcinku kobieta poważnie chora np została operowana i wyzdrowiala w jednym odcinku to takie nienaturalne, nie wiadomo ile pracują pary ile dni powinni codziennie być inne pary w obsłudze lombardu, wszystko jest sztuczne wszystko im się udaje wszystko rozwiązują w jednym odcinku, inwestycja Kazimierza w coś w jednym odcinku się kończy i.nie wiadomo czy opłaciło mu się to czy nie. Itp. Sztuczny serial. Nie ma tej płynności.

użytkownik usunięty
tomekmilewski22

Już od dawna nie oglądam nic w telewizji. Te głupkowate pseudo-seriale na Polsatach i innych pseudo-kanałach dla mnie nie istnieją. Od oglądania mam internet. Niech żyje wolność wyboru. 

Ja raz obejrzałem jeden odcinek przypadkowo dziś i była scena że dziewczyna miała amputowana pierś niby i w jednym odcinku wyzdrowiala wygoilo się i przyszła do lombardu tego samego dnia itp, jak ja miałem zabieg na przepukline to musiałem miesiąc się męczyć i teraz w domu siedzę na siłę po operacji i z tej przyczyny musze zabić nudę więc trafiłem na lombard i powiem że to chłam, nie życiowe, sceny takie głupie itp.

tomekmilewski22

No tak, my tu z kolegą wyżej z przymrużeniem oka, a raczej z zamkniętymi oboma.
Mój Ojciec to ogląda nałogowo więc czasami coś wyłapię, logika w tym serialu nie istnieje, dialogi są okropne, wszyscy zachowują się jak kompletni idioci... ech, dobra, nie mam zamiaru tracić czasu na produkowanie się tutaj, przez głupotę mogę się jeszcze przyczynić do popularności.

kiki2000

Świetny serial tylko wygonić tych dwóch debili że slaska

kiki2000

Coraz gorszy serial wypalił się niedługo tam będą same kobiety nie zn serialu gdzie sprzedawcami są kobiety i jeszcze tak nieudolnie grające szkoda i wygonić tych debili ,r slasla

ocenił(a) serial na 1
kiki2000

Gniot dla alkoholików i biedoty za 2500 miesięcznie. Ich problemy, ich świat . Ale niestety widać że serial bardzo popularny, to obraz społeczeństwa.

ocenił(a) serial na 7
doktor85

Raczej dla ludzi, którzy znają się na sztuce. Tacy co dają tu 1 zwyczajnie nie wiedzą o czym jest serial.

doktor85

Masz rację ba początku jeszcze się dało oglądać a teraz druga moda na sukces

ocenił(a) serial na 3
kiki2000

Wpis a ocena to jak niebo a ziemia. Czy to celowe było? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones