PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 974
oceny
4,8 10 1 35974
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Uśmiałem się jak usłyszałem że przez całe wakacje będą puszczane nowe odcinki Na wspólnej :D
Już gorszego pomysłu ta telewizja nie miała. A tak w ogóle ten Na wspólnej to już nie ten sam co kiedyś trzeba przyznać.

przyklad12

Skoro oceniasz ten serial na "9", to z pewnością z czystej sympatii, więc co Cię tak śmieszy w tym, że serial, który tak lubisz będzie puszczany przez całe wakacje?

ocenił(a) serial na 9
malami132

Kiedyś lubiłem ten serial i oceniłem na 9. teraz jak widzę jak w serialu są wałkowane wątki o gwałcie na gimnazjalistce, zdrada cieślika itp. to mnie już krew zalewa. To nie to samo. Gdzie się podziały wątki o Majce (laska igora) i o Grzesiu Ziębie ?

ocenił(a) serial na 5
przyklad12

Na 9 oceniłeś , to chyba dobrze że nie zafundują ci powtórek. Jedyny tvn się ogarnął, nie to co inne stacje.

ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Kiedyś lubiłem ten serial i oceniłem na 9. teraz jak widzę jak w serialu są wałkowane wątki o gwałcie na gimnazjalistce, zdrada cieślika itp. to mnie już krew zalewa. To nie to samo. Gdzie się podziały wątki o Majce (laska igora) i o Grzesiu Ziębie ?

ocenił(a) serial na 5
przyklad12

Zupełnie inny , faktycznie, sama zapodałam taki temat. Co się dzieje w na wspólnej ? Grzesiek wyjechał , Majka nie wiem. Sezon letni same trgiczne wątki, ale będę oglądać z sentymentu.

przyklad12

No akurat ten ruch jest najlepszym z możliwych. Bo może w końcu w przyszłym roku będzie więcej programów kontynuowanych albo specjalnie przygotowanych na wakacje. W końcu skoro TVN został przejęty przez amerykańską firmę jest to możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones