Nie z tego świata
powrót do forum 7 sezonu

macie coś może?

Ja wiem tyle że pojawi się Jo no i Crowley, a
Dean nie będzie rozpaczał po stracie Bena i Lisy bo jak
sam powiedział na "Comic Con", - oni tylko go rozpraszali
i nie mógł skupić się na bardzo ważnych rzeczach typu powstrzymanie apokalipsy.

Jane_Mary20

Apokalipsa została już dawno powstrzymana. Teraz jest wojna w niebie. Dodatkowo podczas apokalipsy Dean nie był z Lisą, więc nie mogła go rozpraszać.
Będzie Jo i to najważniejsze. Jeszcze dać Baltiego i komplet idealny :)

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Cas zamieni swoje "I'am angel of the lord" na "I'am God" jest już pierwszy zwiastun http://www.youtube.com/watch?v=GsBDPyt5-bk&feature=player_embedded

Znane są tytuły kilku pierwszych odcinków
7x01 Meet the New Boss
7x02 Hello, Cruel World
7x03 The Girl Next Door
7x04 Defending Your Life
7x05 Shut Up, Dr. Phil
7x06 Slash Fiction
7x07 All in the Family
7x08 The Mentalists
7x09 Season Seven, Time for a Wedding!

I spoilery z Comic Con z TV.com przetłumaczone przez Ellaine z supernatural.com.pl (tu można znaleźć wiele informacji o przyszłym sezonie)

"Żródło:TV.com
Tłumaczenie: Ellaine


Sezon 6 Supernatural pozostawił nas w dziwnym punkcie: przyjaciel Sama i Deana, Castiel, stał się Bogiem. I wygląda na to, że zabawa z mocą spodobała mu się trochę za bardzo. Mimo, że nie byliśmy w stanie porozmawiać osobiście z Mishą Collinsem (Castiel) – jest trudno dostać się na audiencję u Pana – porozmawialiśmy z Jaredem Padaleckim (Sam) oraz producentami Serą Gamble i Benem Edlundem. Oto, co mieli do powiedzenia przed panelem na Comic Conie w niedzielę.


O cliffhangerze w historii Sama...
To miłe. Wiem, że pokładają we mnie dużo zaufania, skoro tak zostawiają to w zawieszeniu i decydują ‘zobaczymy, jak to będzie w przyszłym roku’. Czytałem dopiero pierwsze cztery odcinki sezonu. Zaczęliśmy kręcić dopiero drugi. Ale naprawdę podoba mi się to, co dzieje się z postacią Sama. Zawsze dostaję jakiś interesujący materiał, i to jest wyzwanie. – Padalecki

Cóż, bariera właśnie padła. A Sam jakoś się pozbierał, żeby pomóc bratu... Ale teraz zobaczymy, co to naprawdę oznacza. To znaczy, byliśmy bardzo konkretni, jeśli chodzi o reperkusje, jakie spowodowałoby zburzenie ściany. Cass wymienił tę okropną listę, jak: będziesz śliniącym się warzywem, być może umrzesz, będziesz miał halucynacje; wszystko rzeczy, których nie da się naprawić. Śmierć też powiedział: ‘Nawet nie próbuj drapać tej ściany.’ Także nie pozwolimy Samowi się z tego wywinąć, oczywiście, i to będzie duża część fabuły. – Gamble

To nie jest już jak urok rzucony przez wiedźmę czy coś podobnego. To jest prawdziwe załamanie w psychice Sama. Być może jest to coś, czego nigdy nie uda się naprawić. Jest to trochę inny rodzaj problemu, niż te, z którymi chłopcy mieli do czynienia do tej pory. To jest coś, co Sam uzbierał sobie w pewien sposób przez lata, będąc bardziej obciążonym, niż każda inna istota ludzka na Ziemi. – Gamble


O wewnętrznym niepokoju Deana...
Dean przeżył ogromną ilość strat. Gdyby nie biegał cały czas z bronią ratując świat, pewnie po prostu załamałby się nerwowo pod ciężarem tego wszystkiego. Albo, wiecie, po prostu pił i podrywał dziewczyny, ale to byłaby być może jego wersja załamania. Ale odnajdujemy Deana w punkcie, gdzie musi dowiedzieć się bardzo dużo na temat dusz. W momencie, w którym naprawdę pyta samego siebie, dlaczego robi to, co robi. – Gamble


O nowym złym...
Oczywiście mamy do czynienia z... Cassem i Crowleyem, którzy są poniekąd nieobliczalni. Będziemy mieli styczność z innym wielkim złym stworzeniem lub grupą stworzeń. Nie wiem, co zamierzają z tym zrobić. Ale naturalnie mamy wielkiego złego. Niestety, muszę starać się jakoś nie zdradzić, jak się to nazywa. – Padalecki

To coś jakby: No i znowu wrócił! Och, cholerny Lucyfer ciągle depcze nam po piętach, musimy się wynieść gdzieś indziej. Nie pozbywając się Lucyfera kompletnie, musimy kontynuować w innym kierunku. To, co nas trzyma, to potwór tygodnia, bo to jest właśnie to, co postanowiliśmy zrobić. – Padalecki

O relacjach między Samem i Deanem...
Musimy mieć wielkiego złego, ale ten sezon jest bardziej o Samie i Deanie. – Padalecki

Ten sezon zabiera nas... Sam i Dean są jak Thelma i Louise. Myślę, że Butch i Sundance są prawdopodobnie... Możemy wyciąć tę część o Thelmie i Louise? Po prostu powiedzmy Butch i Sundance. Znowu jesteśmy zdani na siebie. – Padalecki

Jak zwykle Dean martwi się o Sama, a Sam martwi się o Deana. To jest rodzaj trzonu – fundamentu, na którym zbudowane jest Supernatural, bracia martwiący się o siebie nawzajem. – Gamble

O tym, co dalej z Cassem...
Jest naszym nowym Bogiem. Historia mówi o tym, jak umacnia się jego kompleks Boga. Nie mogę naprawdę za dużo o tym powiedzieć, bo cliffhanger bardzo dotyczył Cassa i tego, w jakim kierunku zmierza jego postać, i o konsekwencjach tego, co zrobił. W pewnym sensie czuję się prawie jakbyśmy zaczynali sezon – ten jest jednym z najbardziej płynnych. Pierwszy odcinek kolejnego sezonu jest prawie 23. odcinkiem ostatniego. – Edlund

Jego historia jest jedną z tych o władzy absolutnej, a także jednyą z tych podstawowych i centralnych koncepcji w Bibli, jaką jest problem pychy… Wyobrażam sobie, że odkupienie będzie tego częścią, mimo, że odkupienie w Supernatural jest trudną, wyboistą drogą.” – Edlund

To była jedna z najfajniejszych kooperacji, jakie nam się zdarzyły w ciągu długiego czasu – otworzyliśmy drzwi dla wszystkich naszych scenarzystów i doradców i powiedzieliśmy ‘OK., jesteście Bogiem. Co chcielibyście zrobić?’ Ponieważ to jest częściowo to, co ma się stać z Cassem. Ogłosił się Bogiem. Jest naprawdę wkurzony na swojego ojca, który nigdy nie wrócił do domu. Widzi wszędzie mnóstwo problemów. – Gamble

Dean ma poczucie, że Cass jest dla nich kompletnie stracony. Sam jest bardziej skłonny spróbować i dać komuś drugą szansę w tym przypadku. Ale w przypadku Deana bierze się to z czystej desperacji wynikającej z utraty tej osoby. – Gamble

O nowych postaciach…
Musimy od nowa zaludniać [serial – przyp.tł.], żebyśmy mogli zabić więcej osób! Rozmawialiśmy o wielu możliwych postaciach i zawsze chcemy mieć dla nich otoczenie, do którego mogliby się odnieść. Tak, pojawią się nowe postacie. To będzie trudny rok dla Sama i Deana, jak zwykle. – Edlund

Zobaczycie starego przyjaciela Bobby’ego, który służy mu czasami pomocą. Jest zorientowany w nadprzyrodzonym świecie, ale to też taki trochę miłośnik teorii spiskowych na ten temat. Jakby naoglądał się za dużo ‘Archiwum X’. Jego typowym stwierdzeniem byłoby: Tak, tak, tak, zmiennokształtni istnieją, ale wiecie, to rząd ich stworzył. Ma jakby własną wizję rzeczywistości. Sam i Dean jadą szukać u niego pomocy i lądują w ukrytej pułapce w jego domu, ponieważ ‘on nikomu nie ufa’. Jest trochę stuknięty. – Gamble


O nowych zasadach…
Jedną z tych rzeczy jest kwestia, jak oni [Sam i Dean – przyp. tł.] działali przez wszystkie te lata? Jakie były ich narzędzia? Jakie metody? Jak możemy zebrać te rzeczy i sprawić, żeby okazały się dla nich trudne do zastosowania? Muszą nauczyć się nowych sztuczek. Muszą się rozwijać. Ten sezon jest też poniekąd o tym, jak postawić im wyzwanie jako łowcom. – Edlund

Będą mieć zawodowe problemy, bo świat znowu próbuje ich zjeść. Cóż, tak dzieje się w każdym sezonie, to nic nowego. – Edlund


O nowych miejscach…
W tym roku musimy umieścić ich na statku kosmicznym… Jest jakiś sposób, żeby się tam dostali? To moje pytanie do was. – Edlund

Chcę się upewnić, że będziemy nadal robić dziwaczne rzeczy, tę trzymającą wszystko dziwaczność, która sprawia, że serial jest wart dyskusji. – Edlund

O Jensenie w roli reżysera…
Jest super. Po sześciu latach pracy z nim, jako aktorem, wiemy, jak się komunikować. Naprawdę dobrze go znam. Jesteśmy przyjaciółmi. Więc kiedy chce mi coś przekazać, wie, jak to zrobić. Z punktu widzenia aktora, reżyser ustawia ujęcie, robi to i tamto, i jego zadaniem jest porozumieć się z aktorami. Jensen rozumie to z punktu widzenia aktora. Rozumie też mnie jako przyjaciela i kolegę po fachu. – Padalecki


O zakończeniu serialu…
Mamy dwa możliwe zakończenia. Jedno ma ciąg dalszy, a drugie – to trzeba naprawdę dobrze wyczuć. Mamy ogólny zarys zakończenia, ale można je przeciągnąć i opowiedzieć jeszcze dużo przed nim. – Edlund

Myślę, że jest coś osobliwie tematycznie logicznego w tym, że ta historia się nie kończy. Ci faceci nie mogą umrzeć. Umarli już tyle razy. Ich cierpienie nie ma końca i jest w tym coś interesujacego. – Edlund"




Jestem pewna, że sporo się będzie działo w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Pierwszy zwiastun!
http://www.youtube.com/watch?v=GsBDPyt5-bk&feature=player_embedded

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U7lZSFnlGSs drugi różniący się kilkoma szczegółami zwiastun :>

magda100

mam nadzieje że jakoś uratują Cassa ;(
może i sprawiał wrazenie ciula w 6 sezonie to
jednak to jest Cass taki z rodzaju :
"pretty angels boys"

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Liczę na powrót Casa, starego dobrego Casa, który nie znał się na żartach, w burdelu miał oczy jak spodki i bardzo polubił alkohol.

magda100

Będą 23 odcinki!

ocenił(a) serial na 10
tess_harding_2

I podobno dwu godzinny finał w razie gdyby miał to być ostatni sezon...
23odc.-potwierdzone
2h finału-nie potwierdzone.

magda100


jeśli 7 sezon będzie sezonem udanym na co bardzo licze, to byłabym za sezonem 8.
jeśli jednak spartolą to niech chociaż zakończenie będzie z klasą..
a co do Castiela bo bardzo się o niego obawiam. W supernatural wielokrotnie uśmiercano
lubiane przez widzów postacie...

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Zdjęcia z planu serialu sprzed 2 dni - mogą zawierać spoilery

http://www.examiner.com/tv-in-phoenix/supernatural-august-24-set-photos-picture# slide=36813636

i jakiś trailer

http://www.comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=45038

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones