Nie z tego świata
powrót do forum 7 sezonu

Wszyscy narzekają na 7 sezon a mi się podoba. Chociaż pozbywając się Castiela zrobili duży błąd. Jeśli nie wróci, to serial dużo straci. W dodatku teraz Bobby. Jeśli on również umrze, to przestaję oglądać. Odcinki trzymają klimat. Jest humor, jest akcja, jest świetna muzyka i co najważniejsze - są świetne pomysły. Ale serial bez Bobbiego to nie to samo.

ocenił(a) serial na 10
Damianekkk

Zgadzam sie. 7 sezon miał mega poczatek i trzyma poziom. Owszem brak Castiela wprowadzil niemały zamet,ale ja tam sadze,ze sie pojawi w dalszych odcinkach,ktorych jeszcze sporo przed nami - na szczescie :)
A Bobby przezyje - musi!

ocenił(a) serial na 10
Damianekkk

Ja tam na 7 nie narzekam bo jest lepszy od 6 który mnie najmniej się podobał więc to już plus :)
Co do Casa czy Bobbiego to może już czas aby odeszli tylko ja bym chciał żeby w zamian pojawiła się jakaś świeża krew (bo jak zostaną sami bracia to serialowi się pogorszy) to mogłoby dobrze zrobić serialowi.

ocenił(a) serial na 10
Spicke

7 sezon nie jest taki zly jak to ludzie opisuja a i nawet Lewiatany wydaje sie ciekawe ( w koncu to jedne chyba z nielicznych potworow , ktore nie planuja tylko niszczyc i zabijac) co do Bobbego mam nadzieje , ze zostanie juz i tak sporo osob odeszlo a nowi nie dochodza ( praktycznie to jest glowny minus 7 sezonu , brak postaci 2 planowych mamy tylko Bobbego , co jakis czas ale rzadko Crowley no i Dick bo reszta Lewiatanow raczej bezosobowa i ciezko nawet dobrze ich imion nie pamietam) i dopoki nie pokaza sie nowe , ciekawe postaci nie powinni sie pozbywac tej mozliwe , ze najlepszej

ocenił(a) serial na 10
Nazarioxx

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. Twórcy nadal zaskakują, a wprowadzenie nowej, ale charakterystycznej postaci byłoby mile widziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones