Nierealne (2021-2023)
Nierealne: Sezon 1 Nierealne sezon 1, odcinek 1
odcinek Nierealne (2021-2023)

Touched

1h 1m
6,8 208
ocen
6,8 10 1 208
Nierealne
powrót do forum s1e1

i nie mogę zdzierżyć co to za bzdury. Pomijam gadżety i jakieś wizje, ale laska jest mistrzynią sztuk walki. James Bond w sukni okłada facetów. Najbardziej sztucznie wyglądające walki jakie widziałem od dawna.

ocenił(a) serial na 8
Logan87

Wiesz po 20 inutach wystawiać komentarze.....bez komentarza. Ja uważam że moja ocena po 2 odcinkach jest za wcześnie, ale zawsze mogę tu coś zmienić. Co do twoich słów o kobiecie która się bije i, że to sztuczne , hmmmm chyba obejrzaleś niewiele filmów w życiu, jeżeli ta bijatyka wyglądała sztucznie, inaczej bo kobieta była w wiktoriańskiej kieccce tak, ale sztucznie nie. Nie mam zamiaru upierać się i bronić serialu bo i tak twoje zdanie ani innych mnie nie obchodzi. Serial bardzo w moim stylu XIX anglia i do tego fantazja strochę steampunku nie wiem co z tego wyniknie. Zobaczymy co będzie. Ale twój komentarz mnie rozbawił, dlatego postanowiłam poswięcić swój jakże cenny czas na odpisanie. Poza tym jestem zdania, że klamiesz obejrzałeś odcinek do końca i będziesz oglądal następne, a potem pisal hejt komentarze, zawsze bawią mnie tacy ludzie.

ocenił(a) serial na 6
kamarza

no ale wyglada to nieco cheesy, zarzut nie jest błędny jednakże jest cały nurt w kinematografiii gdzie walki faktycznie pokazuje się w taki sposób umyślnie a tu brną w to tak bardzo i ciągle wyglada to mniej wiecej podobnie poza tym cały serial jest troche nie na serio i przerysowany więc zakładam że o to chodziło zarzut wiec może i trafny ale pytanie czy nie celuje zwyczajnie w przyjętą konwencje, może sie to wiec nie podobać jasne ale aby przez to całość oceniać jako bzdury? Hum..

kamarza

Serial albo wciąga albo nie. Mój komentarz może nie jest dla wszystkich :) Przerywam oglądanie kiedy uważam i nie napisałem że nie obejrzę do końca. I tak obejrzałem z przerwami 3 odcinki ale już 20min pierwszego widziałem przerost formy nad treścią. I po 3 odcinkach nadal nie widzę tu treści. Czegoś co by mnie zaciekawiło i trzymało w napięciu, bym chciał obejrzeć kolejny odcinek z jakimś rozwojem sceny. No nie ma czegoś takiego. Rozwój fabuły jest minimalny. Mamy tu steampunkową akademię x-womenek, jest nawet profesor ksawierka. Są jacyś niezidentyfikowani antagoniści. Może to walka jednej grupy z inną ale nie widać do czego to zmierza. Dla mnie to jest nie ciekawe. Ostatni raz tak męczyłem się ze Snowpiercerem. Także pewnie zrobię rozwód z tym serialem, albo odstawię na półkę na zupełną czarną godzinę. W między czasie obejrzałem w 2 dni "Co kryją jej oczy" i więcej z tego pożytku.

ocenił(a) serial na 7
kamarza

czepiasz sie kolesia ktory film z klockami Lego ocenił na 9 :D Bardzo fajny serial i czekam na drugi sezon

Logan87

Dla wszystkich czytających dyskusję, odcinek szósty faktycznie wiele wyjaśnia, chociażby czemu "laska jest mistrzynią sztuk walki" :-D

ocenił(a) serial na 8
Logan87

To że laska jest mistrzynią sztuk walki nabiera sensu w kontekście ostatniego odcinka. W ogólności to laska nie jest tym, czym się wydaje. Praktycznie nic tu nie jest tym, czym się wydaje. Oglądałam ten serial jednym okiem i robił na mnie wrażenie totalnego chaosu chociaż momentami ładnego i z błyskotliwymi dialogami. A później obejrzałam ostatni odcinek i zaczęłam oglądać wszystko jeszcze raz.W kontekście większej całości wszystkie elementy układanki zaczynają pasować na swoje miejsca. Szkoda, że twórcy czekali aż do ostatniego odcinka, żeby zaprezentować nam ten szerszy kontekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones