PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746395}

Nobel

7,3 1 280
ocen
7,3 10 1 1280
Nobel
powrót do forum serialu Nobel

Chyba nie nadążam, albo jest to dość pokręcone.
Jakaś akcja w garażu, nowe nazwiska i dziwne działania.
Żołnierz sił pokojowych na urlopie nagle angażuje się w akcję w Norwegii, bez wiedzy o ludziach i ich motywach.
Mam nadzieję, że to wyjaśni się później, bo takie pozytywne komentarze nie wzięły się chyba z niczego.
Póki co - dość to wszystko niejasne, albo naciągane. Obejrzę następny odcinek i zdecyduję czy to jest dobre czy do usunięcia.

ocenił(a) serial na 2
Majka4444

No sorry, po drugim odcinku odpuściłam.
Podziwiam, a jednocześnie nie rozumiem tych, którzy dali wysokie oceny temu serialowi.
Dla mnie nudny i nielogiczny. Owszem, realia Afganistanu pokazane dobrze, ale reszta akcji to fantastyka.
Szeregowy żołnierz sił pokojowych wikła się w grę polityczną ?
Naciągane do bólu i nierealne.
Może dalsze odcinki coś mają wyjaśnić, ale nie mam już siły i cierpliwości oraz czasu na męczenie się z takimi bzdurami.
Oceniam na 2

ocenił(a) serial na 9
Majka4444

Osobiście smutno mi, że nie dostrzegasz w tym serialu tego co ja. Dla mnie jest logiczny od początku do końca i niesamowicie wciągający.

[SPOILER]
Zawodowy żołnierz/komandos? dostaje cynk gdy jest w cywilu. Prawdopodobnie od dowództwa i rozumie, że działa tak jakby w szarej strefie - nie jest to formalny rozkaz. Ponad to jest zaangażowany emocjonalnie w sprawę i pochopnie postanawia działać, co okazuje się fatalną decyzją dla niego osobiście.
[KONIEC]

Twoja ocena nie wynika bardziej z różnicy w nastawieniu i preferencji do innych rodzajów kina? Szanuje twoje odmienne zdanie, jestem po prostu zdziwiony :)

ocenił(a) serial na 8
Majka4444

Film jest skonstruowany tak, że stopniowo układa poczatkowy chaos informacyjny. Warto iść dalej, choć jak napisałam już w innym komentarzu: nie jest to afgansko-norweska strzelanka. To film bardziej polityczny niż wojenny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones