PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136388}

Nocny łowca

Forever Knight
6,9 122
oceny
6,9 10 1 122
Nocny łowca
powrót do forum serialu Nocny łowca

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kilka miesięcy temu postanowiłam go wreszcie obejrzeć i się nie zawiodłam. Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali o wampirach.
Bardzo dobrze dobrani aktorzy i świetne postacie sprawiły że na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę. Minus to efekty specjalne które ze względu na wiek serialu mogą wydawać się słabe, ale moim zdanie ciekawa fabuła i klimat sprawiają że szybko przestajemy je zauważać.

Polecam wszystkim fanom wampirów i dobrych seriali.

ocenił(a) serial na 10
beksi

Tak, ten serial jest naprawdę świetny. Ja go dopiero zaczęłam oglądać niedawno, lecz już jestem na drugim sezonie :D.
Tak naprawdę na ten serial trafiłam rok temu (przy czym cały czas pilnie szukałam takiego miejsca w sieci) i dopiero niedawno udało mi się znaleźć miejsce w internecie (nie żałuję, że nie zrezygnowałam, wręcz przeciwnie bardzo się z tego cieszę), gdzie mogę go oglądać za darmo.

monika1144

Sezon drugi to zdecydowanie mój ulubiony : )
Pamiętam że długo się naszukałam by go zdobyć i obejrzeć ale jestem bardzo szczęśliwa że mi się udało. Szkoda że tak świetny serial będący wzorem do naśladowanie dla innych oraz wielokrotnie umieszczany na listach kultowych jest w Polsce praktycznie nie znany i nie dostępny.

ocenił(a) serial na 10
beksi

"Szkoda że tak świetny serial będący wzorem do naśladowanie dla innych oraz wielokrotnie umieszczany na listach kultowych jest w Polsce praktycznie nie znany i nie dostępny."

Masz zupełną rację. To jest świetny serial, a prawie nikt go nie zna. Szkoda. Trzeba zauważyć że wszystkie seriale "na poziomie" się szybo - za szybko - kończą.
W telewizji często powtarzają jeden i ten sam serial, a zamiast tych ciągłych powtórek mogliby wyemitować serial "Nocny łowca", który jak się okazało - jest rewelacyjny.:)
PS: Czy masz jakiś dostęp do polskich napisów do tego serialu? (ja znalazłam jedynie po angielsku) :)

:)

monika1144

Niestety nie znalazłam do niego żadnych polskich napisów i oglądałam go w oryginale. Czasami warto znać choć trochę język angielski : )
Szkoda bo może wtedy więcej osób by go obejrzało. Sama znam kilka które lubią takie klimaty i mogłabym go im spokojnie polecić, ale brak polskich napisów stanowi przeszkodę.

Zgadzam się w TV ostatnio nic ciekawego nie leci, same powtórki tych samych seriali, zamiast pościć coś ciekawego jak „Nocny Łowca”. Przynajmniej miałabym powód by włączyć odbiornik bo ostatnio robię to bardzo rzadko.

ocenił(a) serial na 10
beksi

Tak, a oni namawiają do płacenia abonamentu ;)


"Czasami warto znać choć trochę język angielski" - ja jeszcze wspomagam się angielskimi napisami i tłumaczem trochę :)

monika1144

trafiłam tu z wątku Moonlight, fajowo...zaczynam dopiero, zachęcona waszymi opiniami.

ocenił(a) serial na 10
CocoChanell

Naprawdę warto. Nie skończyłam jeszcze oglądać, bo brak mi czasu, ale po obejrzeniu całego pierwszego i połowy drugiego sezonu szczerze polecam:)
:)

monika1144

No ja właśnie też z ,,Moonlighta" i jestem przy piątym odcinku i jest to na prawdę fajny serial jak na razie. Też się dziwię, czemu tak mało osób go zna ;) I jeszcze jeden pozytyw - angielski, łączę przyjemne z pożytecznym, bo w końcu znalazłam fajny serial, do którego nie ma polskich napisów i muszę oglądać w oryginale. Próbowałam wiele razy inne seriale oglądać tylko po angielsku, ale lenistwo i chęć rozumienia każdego słowa zwyciężała i oglądałam z napisami :) Ogólnie serial zapowiada się nieźle ;) mam nadzieję, że się nie zawiodę :D. Jeżeli znacie jeszcze takie mało znane ,,perełki", to piszcie :)

ocenił(a) serial na 10
Ann777

Prawda, szkoda, ale może pomału uzbiera się więcej chętnych :)

PS: Mogę przesłać angielskie napisy na pocztę :)

monika1144

No na pewno coraz więcej osób ;) Aha.... poproszę o napisy, adres maila wyślę w wiadomośći :D

ocenił(a) serial na 10
Ann777

OK :) Czekam :)

Ann777

Jeśli lubisz seriale o wampirach to polecam jeśli jeszcze nie widziałaś kultowe Kindred: The Embraced http://www.filmweb.pl/serial/Wi%C4%99zy+krwi-1996-107115 . Serial ma tylko osiem odcinków ale dla mnie jest najlepszy w swoim gatunku.

ocenił(a) serial na 10
beksi

Z pewnością zobaczę :)

beksi

Ja też zobaczę na pewno, słyszałam o tym serialu, ale nie mogłam go znaleźć z polskimi napisami, a wtedy jeszcze mój angielski był na żałosnym poziomie, ale teraz na pewno spróbuje ;) Dzięki za przypomnienie :)

Ann777

Nie ma za co, to jeden z moich ulubionych seriali więc cieszę się gdy kogoś zachęcę do jego obejrzenia ; )

beksi

ech.... mam wielką chrapkę na ten serial po obejrzeniu "pod osłoną nocy" i waszych komentarzach. Niestety w oryginale nie dam rady połowy nie zrozumiem a napisów pl nikt nie zrobił i już pewnie nie zrobi, więc lipa :(

ocenił(a) serial na 10
brgoss

Mogę Ci przesłać angielskie napisy.

ocenił(a) serial na 10
monika1144

Ale nie wiem kiedy
PS: Ann777 - nie zapomniałam, ale nie mam czasu na razie. Przepraszam za straszliwe opóźnienia. :)
Pozdrawiam

brgoss

Wiem, że stary post, ale zacząłem tłumaczyć forever knigtha, na razie to tylko dwa pierwsze odcinki, ale jeżeli byś chciał to mogę podesłać.

ocenił(a) serial na 10
KomputeromaniaK

Oh, to świetnie. Ja bym była zainteresowana :)

monika1144

Zapraszam na mojego chomiczka :)

ocenił(a) serial na 10
KomputeromaniaK

OK :) Już biegnę ;)

monika1144

Znikąt nie mogę ściągnąć tego serialu w całości :( jedynie na gryzoniu jest jeden sezon 1. Lipa:(

ocenił(a) serial na 10
brgoss

Ja ściągałam ten serial przez DownloadHelper w Mozilli, z tej strony:
http://www.free-tv-video-online.me/internet/forever_knight/index.html

monika1144

Dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 10
brgoss

:)

monika1144

Bardzo proszę o podanie stronki, gdzie można oglądać ten serial. Z góry dziękuję:)

ocenił(a) serial na 10
elektra8

To tutaj: http://www.free-tv-video-online.me/internet/forever_knight/season_1.html
Polecam :)

beksi

Znalazłem do pobrania. Patrzę na datę powstania i myślę,że z efektami to będzie lipa,ale może historia ciekawa to spróbować warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones