PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495947}

Okupacja

Occupation
7,1 371
ocen
7,1 10 1 371
Okupacja
powrót do forum serialu Okupacja

Film-serial świetny bardzo ciekawy- trzymający w napięciu, utrzymuje bardzo wysoki poziom -wątek ,aktorstwo i forma zdięć.. pierwszy wojenny jaki mi sie naprawde podoba- wczoraj na Ale Kino! oglądałam 2 część były tam conajmniej 4 sceny które mnie wbiły w fotel i zaskoczyły- cała reszta też pierwsza klasa = polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
jola_25

Spodziewałem się czegoś w stylu "Hurt Lockera" czyli realistycznego ukazania zadań bojowych.Twórcy poszli w innym kierunku - pokazali jak wojna, oraz pobyt w obcym kulturowo kraju, pod ciągłą presją strachu może wpłynąć na człowieka i jego relacje z ludźmi. Nieźle ukazane różnice między cywilizacją zachodnią a islamistami, które są główną przyczyną konfliktu i wrogości obu stron. Całość "okraszona" kilkoma scenami walk - nie są to spektakularne sceny rodem z "Szeregowca Rayana" , "Kompanii Braci" czy "Rambo 3" , jednak pozostają w pamięci i są niezwykle wymowne, właśnie przez swoją prostotę i realizm. Dobry serial - choć jeśli ktoś poszukuje TYLKO ciągłej akcji, ton śmigających pocisków i rozbłysku wybuchów może się zrazić. Niemniej polecam - być może taki bliższy rzeczywistości obraz spodoba się i fanom "pure action".

ocenił(a) serial na 9
jola_25

I te dwie części na Ale kino! to chyba całość, prawda? Bo tutaj jest napisane, że są 3 odcinki, ale po 60 minut, a dwa odcinki na Ale kino! razem trwały 3 godziny z tego, co pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones