PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 672
oceny
7,7 10 1 101672
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Były ulubione postacie więc czas na te mniej lubiane ale proszę o wymianę kogoś więcej niż Vee,
domyślam się że większość osób pewnie właśnie ją by wymieniło ;) ja wybieram Black Cindy ( miewa
śmieszne teksty ale i tak mnie denerwuje) i Big Boo za to że zdradziła Red i to komu Vee,ostatnia
osoba Healy, nie znoszę gościa. To by było na tyle. Wasza kolej :)

ocenił(a) serial na 8
marajka

big boo oblecha

ocenił(a) serial na 9
CmaBarowa139

A ja mam z tym serialem tak, że przeszłam przez rozmaite fazy sympatii/zobojętnienia/antypatii do chyba wszystkich (a na pewno większości) postaci. Prawdopodobnie dlatego, że są napisane jak bohaterki dynamiczne i każdy sezon poddaje je jakiejś metamorfozie, oczywiście przy zachowaniu indywidualnego, pierwotnego charakteru. Optykę poszerzają ponadto retrospekcje, które umiejętnie "tasują" pierwszym i drugim planem tak, że wraz z poszczególnymi sezonami w centrum uwagi znajdują się inne kobiety. Piper, Pennsatucky czy Big Boo to tylko trzy przykłady bohaterek, które przebyły zbyt długą drogę, żeby można je było postrzegać w ten sam sposób. Nawet jeśli ewolucja części zatoczyła koło.

ocenił(a) serial na 8
ex_machina_durejko

no i oczywiscie - o czym zapomnialam - Piscatella i Hump to nr 1 nielubianych

ocenił(a) serial na 10
CmaBarowa139

1.Piper Chapman.
2.Piper Chapman.
3.Piper Chapman.

ocenił(a) serial na 8
CmaBarowa139

Larry,Dayanara i Piper przez 3 sezony.

CmaBarowa139

1.Matka Dayanary - egoistyczna materialistka, która zawsze winę zrzuca na innych, dzieci, brak pieniędzy.
2. gang czarnych szczególnie Cindy jest irytująca, jej żarty są nieśmieszne, jest obleśna, ma się za piękność.
3. Piper - arogancka, przemądrzała, innym wyrządza krzywdę i nie widzi w tym nic złego, kiedy inni ronią jej to samo jest zdziwiona.
3. Lreanne z koleżaneczką - wredne ćpunki, które nie nadają się na przyjaciółki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones