PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016202}

Pacjent

The Patient
6,3 3 392
oceny
6,3 10 1 3392
Pacjent
powrót do forum serialu Pacjent

Trzyma w napięciu głównie za sprawą Steva, jego gra w tym serialu naprawdę przekonuje. O ile z początku irytował mnie brak jakiejkolwiek próby ratunku samego siebie, o tyle wytłumaczenie zachowania Alana zostało ukazane w sposób dość nieoczywisty i ostatecznie trudno się z nim nie zgodzić. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej postawić się w sytuacji terapeuty. Próba zrozumienia drugiego człowieka, jednoczesne zachowanie chłodnego umysłu i analizowanie każdego kolejnego kroku, znajdując się w tak kiepskim położeniu jest dość abstrakcyjne. Wydaje się być jednak wiarygodnym fakt, że właśnie takie instynkty samozachowawcze włączyłyby się w umyśle terapeuty z długoletnim doświadczeniem. Bardzo łatwo empatyzować z Alanem, a to wszystko, jak mniemam, za sprawą naprawdę świetnej gry aktorskiej i oczywiście dobrze nakreślonej postaci. Co się tyczy Sama, zabrakło mi tu zdecydowanie szerszego rysu postaci, dogłębniejszej analizy jego doświadczeń. I dlatego to właściwie nie tytułowy pacjent, a terapeuta stał się główną postacią tego serialu.

ocenił(a) serial na 3
marce90

Co tu trzyma w napięciu? To jest wzorzec nudy.

marce90

Twoja Stars wie jak to sie skończy ja np z. moim kolega myśleliśmy ze po prostu będzie bum

ocenił(a) serial na 4
marce90

Nie. Nie wiecie jak to się skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones