PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382777}
6,0 273
oceny
6,0 10 1 273
Painkiller Jane
powrót do forum serialu Painkiller Jane

Witam obejrzałem pilota i moge stwierdzić iż serial się rozkręca sa efekty specjalne fabuła tajemnica zdolności nad przyrodzone czyli to co powinno byc oczywiście znawcy szybkości i akcji od pierwszej sceny rozczarują się ponieważ serial dopiero się rozkręca ale warto prześledzić kilka odcinków zobaczymy co z tego wyniknie może dobry serialek się szykuje???

ocenił(a) serial na 10
muminlukasz

Painkiller Jane - S01E01 - Pilot - 13-Apr-2007
Painkiller Jane - S01E02 - Toy Soldiers - 20-Apr-2007
Painkiller Jane - S01E03 - Piece Of Mind - 27-Apr-2007
Painkiller Jane - S01E04 - Catch Me If You Can - 04-May-2007
Painkiller Jane - S01E05 - Nothing To Fear But Fear Itself - 11-May-2007
Painkiller Jane - S01E06 - Breakdown - 18-May-2007
kolejne w czerwcu...

Sezon 1 będzie miał 22 odcinki.

muminlukasz

Zgadzam sie. Moze z tego byc naprawde super serial. Ciekawe co dalej bedzie. A tak wogule to niedlugo heroes wraca na antene.

Ne2tu

Kazdemu podoba sie co innego i bardzo dobrze. ale jak dla mnie serial sie skonczyl w trakcie 2-go odcinka - nie dalem rady dokonczyc, juz 1-szy byl mocno sredni. Tym co sie podoba zycze milego ogladania.

ocenił(a) serial na 9
muminlukasz

Ja liczę na kolejny dobry serial; po obejrzeniu dwu odcinków jestem bardzo dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 10
Small

Ja i moja dziewczyna obejrzeliśmy pierwszy odcinek i film nas zaciekawił. Kobieta o nadludzkich zdolnościach w otoczeniu innych postaci a la X-menowskich, to zawsze jakaś odmiana wśród powszechnie panującego uznawania jedynie męskich bohaterów. Dr Quin to ona nie jest, ale z takimi właściwościami samo leczenia może pozostać typowo kobiecą postacią z kobiecymi wdziękami i być super bohaterką zarazem. Wiadomo, że niejednokrotnie będzie słabsza fizycznie od wielu facetów (i dobrze, właśnie o to chodzi by oddać pełen realizm kobiet jakimi są naprawdę, a nie na siłę przypisywać im cechy męskie), ale dzięki swoim umiejętnościom niezniszczalności (jest nieśmiertelna), może walczyć, jednocześnie zaliczać glebę, przyjmować serię z uzi, biegając przy tym ciągle w butach na obcasach w obcisłej spódniczce, pomalowanymi paznokietkami i ekstra fryzurą a mimo swojej gracji i delikatnej osobowości zawsze wyjść cało z opresji w niewdzięcznym zawodzie ?gliny? (którego przecież pełni sporo kobiet) ratując świat od zagłady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones