PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 807
ocen
7,7 10 1 119807
4,5 2
oceny krytyków
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów
ocenił(a) serial na 1
anulka88

Wyszukałam specjalnie z forum (spoiler zakryłam :D) także możesz przeczytać spokojnie :D

"Niestety, serial - wraz z wątkiem telenoweli, zszedł na psy. Nadal patrzę na ten serial przez pryzmat pierwszej serii, która powinna być przykładem kryminału dla pewnych pań scenarzystek o sportowych nazwiskach. Mam wrażenie, że wątek obyczajowy jest kręcony specjalnie dla nastolatek i mało wymagających fanów telenoweli, bez urazy. Mam łudzącą nadzieję, że siódma seria zostanie odmieniona cudowną ręką pana Gołdy, ale nawet nie wiem, czy od może dokonać takiego cudu. Coraz bardziej w zażenowanie wprawiają mnie nowe 'fanki' serialu, których zainteresowanie kończy się na wątku 'pani x - pan y :P', a jak już wspomniałam wcześniej, panie scenarzystki chyba wyczuły ułatwienie polegające na zrzeszeniu owych mniej wymagających fanów poprzez wątki miłosne i obyczajówkę (...)"

Czyli dobrze kojarzyłam. Widocznie tylko ta 1 seria była taka stricte kryminalna :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Nie no drobne wątki poboczne pewnie jakoś będą rozwijane, ale póki co za dużo informacji nie podali o życiu prywatnym, taka namiastka :p Może teraz zacznie się telenowela :p

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Chyba pytalam o to, ale albo nie pamietam, albo odpowiedzi byly niejasne/wymijajace... :D
Ktos tu oglada jeszcze TVD? :D i/lub Originals?

Zeby nie bylo, post scisle zwiazany z tematem http://vampirediaries.pl/20505-trzy-nowe-wampiry-w-7-sezonie-the-vampire-diaries :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ja oglądam The Originals :D A co? Zaczynasz?
TVD - cóż, niby chciałabym to zobaczyć do końca, kiedyś... ale nie teraz xD

Nie widziałam 6 sezonu, to co sobie będę spoilerować! xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No będę. Chciałam teraz, ale stwierdziłam, ze i tak mam ponad rok przerwy, więc nie zacznę teraz, bo skończę to i tak będę czekać na premierowy odcinek, koło września zacznę :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Bu xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Przynajmniej sie nie wykrecam, obejrze, mowie nawet z w miare konkretna data kiedy :PP Nie tak jak co poniektorzy tutaj z ogladaniem... ekhmmmmm... sie obijaja... :D :D :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

A ja się wykręcam? :D Ja od razu mówię, że nie mam teraz ochoty/czasu na seriale :)
Jutro film? :>

Aaa Anulka, kupiłaś może tego hula hopa z masażerem? Bo chyba kiedyś planowałaś, no nie? :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Hmmm... no niech będzie :p

Kupiłam, kurzem obrasta... Leniwa jestem i tyle... Na początku pokrecilam kilka dni, miałam takie maleńkie siniaczki, ale później straciłam wene, więc nie powiem o efektach... Chciałabym wrócić do tego...

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No właśnie ja kręcę od kilku lat, efekty są zaje.biste według mnie, ale też mam takie fazy, no i nie zawsze mam warunki. Tylko, że mam zwykły taki, dociążony. Miałam takie duże koło, dopasowane do wzrostu itp, ale za łatwo się kręciło tym, dlatego się pozbyłam i kręcę tym małym.
Tylko właśnie od kilku dni myślę o tym z wypustkami, bo to dodatkowo jednak rozbija ten tłuszczyk i ponoć łatwiej się boczków pozbyć. Dlatego właśnie chciałam się spytać kogoś kto ma, a kto nie będzie mi ściemniał na siłę :D No to szkoda, że nic więcej nie powiesz :( Niby tyle o tym czytałam, ale takie sprzeczne poglądy, że chyba człowiek sam musi sprawdzić i tyle :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No właśnie ja też czytałam, mam ten z masazerem i całkowicie wierzę w to, że działa, mimo że nie sprawdziłam tego jeszcze osobiście, ale jeżeli masz coś czego używasz w ten sposób no to efekt musi jakiś być... :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Jeśli kupię i zacznę kręcić, to napiszę co myślę :)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Niech będzie w sensie że film? :D
Ja już mam :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Dzisiaj lub w czwartek, jeszcze około 50 stron mam, przeczytam to dziś, ale chcemy jechać do sklepu takiego jednego a on nie w moim mieście, ale ostatecznie nie wiem czy pojedziemy. Będę pisać, ale szykuj się na te 2 dni :p

ocenił(a) serial na 1
anulka88

OK, przecież nie musimy chyba jednego dnia :P
Dzisiaj i tak raczej nie, to mogę poczekać do czwartku :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Serialowe :)

http://www.filmweb.pl/serial/Jane+Eyre-2006-314209 84%
http://www.filmweb.pl/serial/Wallander-2008-473955 82%
http://www.filmweb.pl/serial/Carniv%C3%A0le-2003-110868 88%

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

64
59
55

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Standardowo xD

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Moja kicia wazy juz 1,4 kg. :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Moja 5,5 xD
Jak ważyła 4kg to weterynarz powiedział, że jest bardzo gruba, to nie wiem co by teraz powiedział xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Kawał klocka :D
A jak u niej z jedzeniem, jak ją karmisz? W sensie czy mokre, suche, mieszane jedzenie, wysoka półka czy marketowe, gotowe czy sama przyrzadzasz, dajesz jedzenie domowe, ludzkie? :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No trochę tego kociego cielska jest, ale dobrze, więcej do kochania xD

2x dziennie, no chyba że jest pierś z kurczaka krojona albo ryba, bo wtedy jeszcze w porze obiadowej dostaje skrawki (nie da się jej nie dać xD) Chociaż mielone też czasem jej się trafi :D
Ogólnie to dostaje tylko kocie jedzenie, rano 100 g takiego kupnego pasztecika, konkretnie z Aldi :D, a wieczorem z garść mieszanki kociej karmy kupowanej w sklepie zoologicznym na wagę :D To tyle. Z Ludzkiego jedzenia jest straszną fanką wszelakich chipsów, prażynek i chrupek :D Teraz już tak nie, ale kiedyś musiałam drzwi zamykać jak znajomi przychodzili, a ona się z miaukiem tak rzucała na te drzwi, bo słyszała chrupanie xD Eh, fajne czasy :D
A Twoja kicia co je? :D

*Ogólnie to moja jest po sterylizacji, więc to normalne że jej się przytyło :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Moja jest strasznie lakoma... jeżeli ja jestem w pracy a Mój w domu to potrafi wyciągnąć do 6 posilkow :o Chcę ją ograniczyć do 4, bo na ten wiek to tak tyle potrzebuje, rano i wieczorem mokre (puszka dla kociąt, Animonda 400g.) i w ciągu dnia sucha porcja podzielona na dwa razy :-) Tu się szarpnelam - Power of Nature.
Chciałabym w ogóle ja przestawić na suche i mięso do tego. Zdrowiej dla kici.
2 dni temu wymknęła się w nocy, porwała ze stolika ciastko (kruche nadziewane daktylami zapakowane w folie), rozszarpała je na podłodze i zjadła... Rano miała taką biegunkę, że nie pytaj... woda... A wczoraj w nocy przyniosła Ferrero Rocher do łóżka w nogi i zabierala się do konsumpcji, ale udało mi się ją uratować, ją, bo oczywiście zdążyła skubnac czekolady, ale bez rewelacji zoladkowych :p
Z nawyków moich poprzednich kotów na szczęście nie wyciąga i nie roznosi po mieszkaniu petow z popielniczki i nie lubi świeżego, zielonego ogórka :D
Chipsy jeszcze nie sprawdzone :p

Kasia nie dawaj jej tej wagowej karmy... Tak naprawdę nie wiadomo co w tej karmie no i wietrzeje w tych worach w sklepie...

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Póki jest mała to faktycznie, ale potem to 2 posiłki i styka :D Jak właśnie parę lat temu weterynarz się spytał ile ona je, a my na to "no śniadanie, obiad i kolację", to nas wyśmiał i powiedział, że to jest kot, a koty jedzą poranny i popołudniowy posiłek, a nie śniadania xD

Moja kiedyś jadła praktycznie tylko mokre jedzenie (puszki), ale tez weterynarz kazał się przestawić na suche bardziej, bo od mokrego jej się zęby psuły i trzeba było ciągle odkamieniać. No a teraz już nie ma zębów :(
Kocie ząbki [*]

Dobra jest ta Twoja kicia :D
Uwielbiam Ferrero, to jej się nawet nie dziwię <3 :D

Ogórek i pety, kocie śniadanie mistrzów xD

Wiesz co, napiszę tak - Jak doczekam kiedyś czasów, że MÓJ pełnowartościowy posiłek nie będzie dla mnie wydarzeniem wartym zrobienia zdjęcia i wysłania znajomym, to zacznę się wtedy bardziej przejmować tym co je kot :D A póki co, przykro mi... nigdy nie protestowała, więc będzie to jadła :D Ona jest taka hrabianka, że gdyby coś było nie tak, to by to zostawiła i miauczała aż dostanie coś innego, zresztą z jedną z tych karm składowych tak jest, regularnie zostawiała w misce te konkretne chrupki, więc trzeba było z nich zrezygnować.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No pozniej wiadomo :)
Ja juz zachodze w glowe, ze jak pojedziemy na urlop (bo najprawdopodobniej nie bedziemy jej brac, koty nie lubia takich zmian otoczenia, jeszcze moze gdybysmy jechali tylko do mnie do domu i tam caly urlop to nie ma takiej tragedii, ale chcemy sporo miejsc zaliczyc, wiec...) to bidulka bedzie jadla 1-2 razy dziennie, przeciez ona umrze z glodu, z tesknoty... Buuu... :(
W ogole jeszcze nie wiem komu ja powierzymy... :/

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Haha :D Ja bym ją wzięła <3 :D

No szkoda :( Ciekawe czy się na Was obrazi za taki wyjazd :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Mam nadzieje, ze nie :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

To bylo przedostatnie Ferrero! Dzisiaj zapobiegawczo zjadlam ostatnie :D :D :D

Moja niedlugo pewnie bedzie gubic mleczaki... Ojej...

W sumie nie wiem czy moja jest wybredna... Wszystko wcina i wylizuje do czysta, no ale to sa dobre gatunkowo karmy, wiec nie powinna miec powodu do marudzenia.
Chrzastki z kurczaka wsuwa. Moj raz przyniosl tez jej mieso z pizzerii to o matko... epilepsja z dzikimi pomrukami podczas jedzenia :D ale powiedzialam,ze to ostatni raz, bo to mieso ma mnostwo przypraw, no a nie powinno sie dawac takiego... :D tylko gotowane, surowe i/lub przemrozone :D
Chyba musze sie przebadac :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Hahahahahah Może powinnaś :D
Kiedyś też zwracałam bardziej na to uwagę, a teraz, ups spadło na podłogę... zeżarła? To spoko, nie trzeba się schylać xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

To daj mi namiary na lekarza :D
Nie dopuszcze do tego :D :PP

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Gdybym znała takiego co umie mi pomóc to bym się podzieliła, ale niestety nie znam ;D
Tak mówisz, a potem będzie beka jak zje jakąś frytkę :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

To jak poznasz to sie podziel :D
Nie! :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

OK :D
No mówiłam, zła właścicielka :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Zla?? :o

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No nie dość, że tunelu nie chce kupić, to jeszcze się nabija jak kot zje coś z podłogi xD

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

I tak widzialam :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No bo się nie wysłał, to z pamięci pisałam drugi raz to samo xD
A potem jak się oba wyświetliły i zobaczyłam różnicę, to stwierdziłam, że ten drugi usunę, żebym nie wyszła na powaloną już doszczętnie :D

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 1
anulka88

Poza tym - KASIA :D ŁAŁ :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

:D :D :D
Brakuje tych kresek laczacych posty... :/

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Wielu rzeczy tu brakuje :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Reszty juz nie pamietam, ale to jest odczuwalne...
No i ogladane seriale... Najwiekszy bol...

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Oj tak, tych seriali to nie mogę im przepuścić. Teraz to jest takie nieczytelne, że nerwica mnie bierze.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Tez sie troche zastanawiam nad sterylizacja, co prawda ona bedzie typowo domowo-balkonowa, wiec kociakow nie bedzie mozliwosci, no ale to ze wzgledow zdrowotnych bardziej.
Musze poczytac dokladnie, bo juz nie pamietam ze studiow :PP

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Moja była jakiś czas na kociej antykoncepcji xD No ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Z tego co pamiętam to bez tych tabletek tak jej w rui odpier.dalało, łaziła, ocierała się, pruła ryja, że aż mi jej autentycznie żal było :D Także to też z takich względów warto przemyśleć.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Wiem co to znaczy... :D Ja to swoje dawne kotki to musialam tez normalnie podcierac, bo ten sluz... No niekoniecznie chcialam go miec wszedzie...
No i cyrki i wstyd jak np. listonosz przychodzil :D :D :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No nie wyglądało to za ciekawie xD

ocenił(a) serial na 4
anulka88

witam i o zdrowie pytam :D

ocenił(a) serial na 9
syllwunia14

Heeej :) Ktoz to zawital? Co slychac?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones