PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011856}

Pan i Pani Smith

Mr. & Mrs. Smith
6,2 1 528
ocen
6,2 10 1 1528
6,3 3
oceny krytyków
Pan i Pani Smith

W tej wersji produkcji dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w świecie wywiadu, pełne bogactwa i podróży po całym świecie. Haczyk? Muszą przyjąć nową tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan John Smith i Pani Jane Smith. Od tej pory bohaterowie co tydzieńW tej wersji produkcji dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w świecie wywiadu, pełne bogactwa i podróży po całym świecie. Haczyk? Muszą przyjąć nową tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan John Smith i Pani Jane Smith. Od tej pory bohaterowie co tydzień muszą brać udział w ryzykownych misjach, jednocześnie mierząc się z nowymi wyzwaniami w ich związku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne – szpiegostwo czy małżeństwo?

Pan i Pani Smith
Zwiastun nr 2 (polski)
Pan i Pani Smith
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2024-01-15T10:52:13 https://fwcdn.pl/webv/78/39/67839/67839.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/256/10011856/Mr____Mrs__Smith_Sezon_1___Oficjalny_zwiastun___Prime_Video_Polska.vp9.1080p.webm
Pan i Pani Smith zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
Simon Kinberg (postacie)
dystrybucja
Amazon
studio
Amazon Studios / New Regency Productions
tytuł oryg.
Mr. & Mrs. Smith
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.