PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 718
ocen
7,4 10 1 8718
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Opinia po 3 sezonie 5/10

ocenił(a) serial na 5

Zaczęło się nawet obiecująco, parę pierwszych odcinków naprawdę całkiem niezłych ale tak od 6 odcinka poziom jakby zaczął trochę spadać a finał tylko potwierdził że reżyser nie miał jakiegoś większego pomysłu na ten serial trochę przewidywalny i w zasadzie nic nie wyjaśniający jedynie tylko to że program podróżników wersja 1 nie udana.... mimo wszystko liczyłem na trochę lepsze i ciekawsze zakończenie jedynie motyw Marcy - David ciekawy a tak poza tym to raczej średnio to wyszło....
W zasadzie po resecie można by zaczynać wszystko od początku z tą lub nową ekipą ale nie widzę w tym większego sensu jak dla mnie 4 sezonu mogli by nie robić bo nie widzę już wielkich perspektyw dla tego serialu ale może się mylę....

slobi

Każdy oczywiście ma prawo do swojej opinii, akurat 3 sezon uważam za świetny :)

slobi

Akurat dla mnie pierwsza połowa sezonu była słabsza, a druga mnie dość mocno wciągnęła i co rzadko przy serialach oglądałem odcinki dzień po dniu, a nie raz na kilka dni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones