PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808045}
6,1 131
ocen
6,1 10 1 131
Power Rangers Beast Morphers
powrót do forum serialu Power Rangers Beast Morphers

Premiera Power Rangers Beast Morphers we wtorek 8 października o 21:05 w TVP ABC. Odcinki będą emitowane codziennie o tej samej porze.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

To są ich przyjaciele :)

dominik1989

Bardziej takie maskotki szkoda jednak że nie ma więcej Power Rangers tylko trójka, wtedy nie musieli by walczyć roboty :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Jeszcze jest Złoty :)

dominik1989

A zobacz kompletnie zapomniałem o tym dzieciaku, no może dlatego że głównie widziałem go w tym laboratorium ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Najlepsze było jak odcinek w którym mu wyznała, że się w nim podkochuje I dlatego poszła do kina na ten sam film to on :) Przecież to smark hehe

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Koniec mogli być dać jakiś starszy sezon.

dominik1989

Fakt mnie ciekawi Power Rangers Ninja Steel - A wiesz czy TVP ABC dokończy Morphers?

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Nie wiem trzeba obserwować :)

dominik1989

A w USA już emitowano czy też czeka na premierę? :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Czeka na premiere pewnie będzie na poczatku Nowego roku

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Od 27 grudnia bedą znowu powtarzać od 1 odcinka tak przypuszczałem. A od 21 grudnia msją dawac Siódme niebo o 21: 45 i Pana kleka o 22:45 ale chyba w tamtym roku też na święta dawali pana kleksa.

dominik1989

Powinni przypomnieć serial Dwa światy koprodukcja Polsko-niemiecka emitowany był właśnie na TVP, natomiast na TVP AC nie przypomina sobie aby był pamietam że w lata 90-tych robił wrażenie.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Chyba oglądałrm, ale nie pamiętam już o czym to było.

dominik1989

W internecie jest to wiec można sobie przypomnieć polecam :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Od 2 stycznia będzie na ATM Rozrywka Chaplin jaram się

dominik1989

Rozumiem że chodzi ci o film z 1992 roku :) - Ja też właśnie mam go dodanego do obejrzenia wiec się z chęcią skusze :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Tak, ale miałem na myśli orginał ;) Uwielbiam go zaczną od gorączki złota potem dzisiejsze czasy i król w nowym Jorku.

dominik1989

A miałeś na myśli jego filmy okej :) - O tym bardziej chętnie obejrzę tym bardziej że nie miałem okazji no a to już klasyki kina :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Ciekawi mnie ile filmów jego dadzą, ale niedługo się dowiemy. A moż dadzą jeszcze drugiego klasyka Flipa i Flapa.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Fajnie, że ATM rozrywka od stycznia postawi na klasyke i bedą dawać nieme kino którego nie ma w publicznej telewizji a szkoda. Oprócz Filmy z Chaplinem bedą na przemiennie dawać filmy z Buster Keatonem którego nie zdążyłem jeszcze poznać. Podoba mi się ten pomysł napewno będe oglądał.

dominik1989

Niedawno nieme kino emitowała TVP Kultura :) - Jednak fakt są to wyjątki i bardzo mało kina niemego trafia do TV - A wiesz już którego stycznia będzie pierwszy film na ATM Rozrywka?

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Od 2 stycznia od poniedziałku do piątku 2 i 3 stycznia po 17 i powtorka po 23. A od 6 stycznia po 19 i po 23 ale już po 23 nie ma powtorki tylko kolejny film a powtorka jego po 19 następnego dnia. Też bedą krótko metrażowe filmy Chaplina z przed 20 wieku a chyba tych mniej znanych nie widziałem.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

O na kolejny tydzeń na telemagazynie wpisali ciekawie się zapowiada nawet dadzą Knockout z 1941.

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Widziałem pierwszą reklame reklamują pod hasłem kino stare ale jare :)

dominik1989

To będzie co po świętach oglądać - Muszę przyznać że ATM Rozrywka mocno mnie pozytywnie zaskoczyło :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Mnie też bo ostatnio coraz bardziej mnie zawodzili. Ale mam nadzieje, że bedą mnieli troche tych filmów. A nie, że na miesiac im starczy i potem w kółko bedą dawać aż do znudzenia.

dominik1989

Podejrzewam że tak będzie wyrobią się w miesiąc i później znowu powtórki ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Nom szkoda tak starczy im na 3 tygodnie i od nowa eh :) a dzisiaj rusza od poczatku Power rangers na ABC.

dominik1989

Wiem mam zamiar obejrzeć od początku, ponieważ nie obejrzałem wszystkich odcinków :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Dzisiaj chyba nie będzie bo się coś popsuło :(

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

Już działa musieli mieć uszkodzony odcinek Ronji bo nie działało.

dominik1989

Ale co?

ocenił(a) serial na 6
buterfly

No bo jak miała być Ronja córka Zbójnika to czarny obraz był to musieli mieć uszkodzony odcinek. Bo potem normalnie działało.

dominik1989

Aha :) - Akurat to oglądałem parę odcinków jednak nijak nie mogę się przyzwyczaić do wyglądu Ronji, wiec sobie odpuściłem :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Mi się podoba nawet ten serial, ale czasem mnie irytuje zachowanie Ronji. A co do wyglądu Ronji to chyba tak miało być przynajmniej widać że to japończyki robili.

dominik1989

Właśnie gdyby nie spojrzałbym że zrobili to Japończycy to bym nie uwierzył, właśnie przez to że zdecydowano zrobić się te animacji w 3D ):

ocenił(a) serial na 6
buterfly

To już dzisiaj 1 seans z Chaplinem o 17:15 i 23:15 gorączka złota jutro dzisiejsze czasy a w sobote o 20 Król w Nowym Jorku :)

dominik1989

Wielkie dzięki za przypomnienie by bym zapomniał - No to wiadomo co już dzisiaj obejrzę :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Nie ma za co. Ciekawe jaka będzie jakość :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Jak wrażenia po pierwszych filmach kina Niemego :)

dominik1989

Szczeże obejrzałem na razie jeden film, ostatnio niestety zabiegany jestem :) - Mam nadzieje że dzisaj mi się to obejrzeć następną :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Pewnie bedą przez jakiś czas powtarzali jak Gang Olsena :)

dominik1989

Zapewne tak wiec będę miał jeże okazje nadrobić :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

I weekendy bedą robić niespodzianki ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Widziałem, że od lutego od poniedziałku do piątku mają dawać filmy różnej produkcji. Troche szkoda, ale nieme kino też bedą powtarzać ale nie tak często.

dominik1989

A wiadomo już jakie to produkcie? - Może też coś mnie zainteresuje :)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Taxi Teheran Iran 2015
She Monkeys Szwecja 2011
Boy Nowa Zelandia 2010
Czarodziejska Góra Rumunia,Francja,Polska 2015
Butterfly Kisses Wielka Brytania 2017
Sam widzisz, że różne hehe

dominik1989

To fakt taki zupełny miszmasz :) - Jednak chętnie zobaczę Taxi Teheran oraz Boy

ocenił(a) serial na 6
buterfly

A ja chyba, żadwn z nich wole już Polskie seriale na TVP ABC

dominik1989

To oczywiście jest indywidualny wybór ja akurat chce obejrzeć też trochę innych produkcji z poza Polski albo USA dlatego zaraz mi się rzuciły w oczy właśnie Taxi i Boy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones