PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789414}
7,1 59
ocen
7,1 10 1 59
Princess Principal
powrót do forum serialu Princess Principal

Jest dobrze!

ocenił(a) serial na 8

Dałem szansę tej serii tylko i wyłącznie przez studio (3Hz), które jest odpowiedzialne za produkcję. Ludzie z 3Hz nigdy wcześniej mnie nie zawiedli, dlatego nawet pomimo settingu 19 wiecznej Anglii i tematyce szpiegowskiej (w ogóle mnie coś takiego nie interesuje) zdecydowałem się na oglądanie. No i tutaj sytuacja wygląda dość podobnie jak w przypadku reszty anime produkcji 3Hz - czekam na kolejne odcinki.

Więcej z opisem, moim komentarzem (po 1, a w przyszłości 6 i ostatnim odcinku) oraz zrzutami ekranu:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/seriale-anime-lato-2017/#Princess-Principa l

użytkownik usunięty
rascal0pl

Serial wciąga mnie coraz bardziej z każdym odcinkiem, ale to co mnie przekonało do jego obejrzenia to muzyka Yuki Kajiury, którą uwielbiam od czasu Pandora Hearts a dzięki PMMM, Fate/Zero rosło moje uwielbienie dla niej. Na razie mam tylko jeden zarzut - słabe zarysowanie tła politycznego a raczej polityczno-geograficznego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones