PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 529
ocen
4,8 10 1 12529
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

Piszę polskimi imionami, chyba się domyślicie o kogo chodzi.
1) Czy Artu i Monika będą razem? (to chyba oczywiste, ale ogólnie i jak dalej z nimi będzie).
2) Czy Artur się dowie o tych wszystkich przekrętach Rafała i Roberta i czy oni trafią do więzienia, czy coś.
3) Czy Artur w końcu adoptuje te dzieci? I będzie je wychowywał razem z Moniką?
4) Czy Artur się dowie o tym, że Czarek nie jest bratem Moniki, tylko jej byłym i czy się o to pokłócą i z nią zerwie?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 6
bells...98

Spoilery :) :
1.tak ( w sos mi vida mieli także -oprócz adoptowanych-swoje biologiczne dzieci w ostatnim odcinku... to było pokazanie dalszych losów głównych bohaterów...)
2. Dowie się, i spotka ich kara-chyba więzienie, na pewno wylecą z firmy
3.tak, tak:)
4.Oczywiście, ze się dowie, i będą kłótnie. Wogle odpowiednik Czarka-niejaki Kike miał romans z Konstancją ,a jednocześnie obydwoje mieli pretensje do Monity i Martina (Artura) i próbowali wzbudzać w nich poczucie winy, jednocześnie ukrywając własny romans...
Ja bardzo lubiłam sos mi vida,aktorzy byli zabawni itd. Oglądając polska wersję mam wrażenie, że oglądam to samo w dużo gorszym wydaniu.Pewnie, gdybym nie oglądała Sos mi vida , Prosto w serce zdecydowanie bardziej by mi sie podobało, i bym częściej oglądała , a nie tylko z przypadku, gdy nie mam już naprawdę nic do robienia , a tv akurat leci ten serial...

afisiafisia

dzięki afisiafisia. ; )
Mam jeszcze takie pytanie, bo teraz (w polskiej wersji) Artur się dowiedział, że Czarek z Moniką planowali ślub i gdzieś (nie pamiętam tylko gdzie) przeczytałam, że będzie się chciał oświadczyć Konstancji. To prawda?

ocenił(a) serial na 5
bells...98

Tak jest to prawdą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones