Danny Masterson 

Daniel Peter Masterson

8,0
2 526 ocen gry aktorskiej
Danny Masterson
Amerykański aktor, najlepiej znany ze swej roli jako Steven Hyde w serialu Różowe lata 70. Występował także jako Justin w serialuCybill (1995)Cybill, jako Jimmy w Roseanne. Gościł kilkukrotnie na łamach programów Punk'd i MADtv. Jego młodszy brat – Christopher Masterson – jest również aktorem; grał w serialu Zwariowany świat Malcolma i w Strasznym filmie 2. Masterson jest współwłaścicielem Dolce, restauracji założonej wraz z innymi gwiazdorami Różowych lat 70Ashtonem Kutcherem i Wilmerem Valderramą. Często występuje jako DJ w nocnych klubach w Los Angeles pod pseudonimem DJ Donkey Punch. Jest jednym z prowadzących program radiowy o nazwie Feel My Heat w stacji Indie 103.1 w LA. Obecnie spotyka się z aktorką Bijou Phillips. Masterson jest członkiem Kościoła Scjentologów. W grudniu 2005 roku współpracował w kampanii promującej otwarcie kontrowersyjnego muzeum scjentologów o nazwie Psychiatria: Przemysł Śmierci, w którym znaleźć można próby rozwinięcia teorii konspiracyjnej wiążącej Adolfa Hitlera ze spiskiem psychiatrów próbujących osiągnąć dominację nad światem.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 13 marca 1976

miejsce urodzenia: Albertson, Nowy Jork, USA

wzrost: 178 cm

żona Bijou Phillips (od 18.10.2011), córka Fianna Francis (ur. 14.02.2014)
Ma czwórkę młodszego rodzeństwa: brata Christophera oraz przyrodnią siostrę Alannę, i braci Jordana oraz Willa.
Jest współwłaścicielem restauracji Dolce, mieszczącej się w Los Angeles Inni właściciele tego lokalu, to jego przyjaciele aktorzy: Wilmer Valderrama i Ashton Kutcher. Wszyscy grali w serialu "Różowe lata 70-te" przez ponad 7 lat co bardzo ich do siebie zbliżyło.
W 1999 roku wystąpił w teledysku "Feelin' Alright" grupy Len.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wytłumaczcie mi to

użytkownik usunięty

Jak ten koleś to robi, że jest taki pociągający mimo tak przeciętnego wyglądu. Na ulicy nawet bym na niego nie spojrzała tymczasem oglądam "różowe lata 70" tylko dla niego.

no cóż wszystko ładnie pięknie ale czemu tu nie ma żadnych zdjeć do cholery... i opisów i reszty tego gówna no wiecie akurat Masterson jest wart odrobiny poswięcenia i czasu no ale ja w zasadzie tak tylko...

Samych sukcesów dla najlepszego bohatera TS70! :D

Od dawna oglądam "That '70s Show" . Parę dni temu zaczęłam oglądać "Męską Robotę" na Comedy Central. Nigdy bym nie przypuszczała,że postać Milo i Steven'a jest grana przez tego samego aktora. Teraz już wiem :). Danny jest naprawde dobrym aktorem. Podpisuję się pod zdaniem również innych filmwebowiczów,że bez niego...

slodki;] a w TS70 jest chya najlepszy (zaraz po Red'zie;]) zawsze ma wszystkie gdzies i to jest the best;D