PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783213}

Rewir

4,1 117
ocen
4,1 10 1 117
Rewir
powrót do forum serialu Rewir

O ile można jeszcze zrozumieć, że w filmie dana część miasta może udawać inną jego część, to już fakty, podane wcześniej widzowi, powinny się zgadzać z tym, co pokazują później, tymczasem do Szpitala Wojewódzkiego, w którym pracuje pielęgniarka, z którą chcą porozmawiać, jadą przez Kozanów (i to w stronę centrum, i komisariatu, nie w stronę szpitala) a po chwili znajdują się na drugim końcu miasta, pod Szpitalem Klinicznym przy Borowskiej, gdzie w trakcie rozmowy pokazują przez cały czas wielki napis "Szpital Kliniczny".
Wcześniej też... byli w mieszkaniu przy Srebrnogórskiej, a gdy wyszli, znaleźli się przy Krynickiej. Pomijając już adres, przecież to całkowicie inne, wizualnie, bloki!

pejot_21

A myślisz, ze ojciec Mateusz na rowerze jeździ tak jak topografia Sandomierza? Przeskakuje z jednej czesci na drugą. Tylko kto to zauważy skoro widz nie zna miasta.

ocenił(a) serial na 3
ernestooddhaugen

Napisałem, że to można jeszcze zrozumieć (podałem tylko przykład, jak to wygląda). Generalnie chodziło mi o niezgodność tego, co pokazują, z tym, co mówią. Powiedzili, że pielęgniarka pracuje w Szpitalu Wojewódzkim, a przesłuchiwali ją "przed jej pracą", pod wielkim napisem Szpital Kliniczny. W takim przypadku nie trzeba znać miasta, żeby widzieć niezgodność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones