PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 497
ocen
6,7 10 1 85497
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Nie rozumiem fenomenu tego serialu. Oglądam na bieżąco, ale ani trochę mnie nie zaciekawił. Sceny są wątłe, połowa aktorów jest nijaka, a sama historia jest obłędnie nudna. Gdyby nie to, że jest ciągle nagrywany nie ogladalabym go, ale jeden odcinek na tydzień to nie tak dużo i ciągle liczę, że może jednak akcja się rozwinie.

Mamtemoooc

A już myślałam, że nie znajdę na forum innej oceny niż 9. Też oglądam, byle oglądać, ale wątki/charakteryzacje są tak przekombinowane, że raz po raz się śmieję to widząc.

maniaaaaa

Mnie właśnie odpowiada takie natężenie dramatyzmu. Typowa teen drama. Serial jest przez to zabawny i dobrze mi się go ogląda. Uważam, że w tym przypadku przerysowanie było zamierzone.

ocenił(a) serial na 3
niunia123_filmweb

Spierałabym się z tym, że jest zabawny, ale widocznie mamy inne poczucie humoru. Osobiście nie znalazłam żadnej zabawnej sceny, ale doskonale rozumiem, bo mnie samą często śmieszą rzeczy, które dla innych nie są ani trochę zabawne.

Mamtemoooc

Rozbawił mnie np. wyrzut Veroniki skierowany do Archie'ego ,,Ty rudy Judaszu!" wypowiedziany z takim bulwersem. Ostatnio kryjący się po krzakach Archie i podsłuchujący demonicznych rodziców Cheryl. Mnie to bawi, ale rozumiem, że nie każdemu musi to odpowiadać :D Uwielbiam tę śmiertelną powagę, z którą bohaterowie wypowiadają najbardziej absurdalne kwestie.

maniaaaaa

Akurat przerysowanie serialu było zamierzonym celem .

ocenił(a) serial na 3
maniaaaaa

Nareszcie ktoś mnie rozumie. Rozumiem, że każdy ma inny gust, ale naprawdę sporo rzeczy jest przekombinowanych.

Mamtemoooc

Serial jest specyficzny i na pewno nie dla każdego .

Ja akurat uwielbiam produkcje typu teen drama , i przerysowania fabuła oraz postacie mi nie przeszkadzają .

Wręcz przeciwnie .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Z tym, że serial jest nie dla każdego się w 100% zgadzam. Każdy ma inny gust i ciężko jest, by każdemu dogodzić.

Mamtemoooc

Absolutnie zgodzę się że nie jest, się w stanie każdemu dogodzić .

Każdy ma po prostu na tyle inny gustu , że każdego co innego bawi czy chociażby smuci .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones