PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 504
oceny
6,7 10 1 85504
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Jak w temacie, kto według was mógł zabić Jason'a a może wszystko jest jakoś ukantowane i Jason tak naprawdę żyje? Co sądzicie o tej sprawie?

Rrouge

Po 3 odcinku mam wrażenie że Betty może mieć coś wspólnego z jego śmiercią. Wcześniej podejrzewałem Cheryl ale raczej to było by zbyt oczywiste.

ocenił(a) serial na 3
pianaa13

Też tak myślę, ale czy trochę nie za szybko pokazali że z Betty coś nie tak? 3 odcinek z 13? Zaczynam myśleć czy czasami celowo nam nie poddają takich osób xD żeby odwrócić uwagę od kogoś innego i na sam koniec postawić na jakąś osobę na którą nie było nic albo od której odwrócili całkiem naszą uwagę skupiając na innych, jak widać po tym odcinku już jest mnóstwo teorii z Betty itp. więc jeśli faktycznie tak jest to widać że skutecznie im to wychodzi.

Rrouge

Wg mnie to mogła być matka Betty

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

Przyszła mi do głowy teoria niekoniecznie morderstwa Jasona ale dziwnego zachowania Betty w 3 odcinku. W 1 odcinku widać że Betty ma pewne leki które daje jej, jej matka Alice, po wpisaniu w wyszukiwarkę te leki najczęśćciej podaje się w przypadku ADHD którego betty nie ma ale również na stan depresyjny/nerwowość tyle że skutki uboczne szczególnie w przypadku przedawkowania są interesujące "oderwanie od rzeczywistości" "pychotyczne objawy" "halucynacje" niektóre z nich naprawdę by pasowały, kolejne to "zwiększony stan irytacji" - scena z Betty i Cheryl w pokoju Betty gdzie ta naprawdę mocno się uniosła - znowu pasuje, wiemy że matka betty jest naprawdę niezłą biczą i ma widoczny problem ze wszystkimi.....ma można powiedzieć chorobliwego coś w trzymaniu przy sobie córki i trzymaniu jej z dala od innych osób może.......podaje jej jakoś te leki w przedawkowaniu albo coś......chce ją bardziej kontrolować, mieć przy sobie, może to samo podawała Polly (siostrze Betty) i to z tego powodu ta mogła trafić do zakładu itp. Były już podobne schematy więc osobiście myślę że takie coś mogłoby mieć sens.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

po sytuacji z tym jak Betty odjechala, moze byc jedna z podejrzanych + obstawiam, ze cos jest na rzeczy z pania od muzyki ;) pod koniec chlopak z harcerstwa powiedzial, ze widzial jej samochod, czyli wieczne ukrywanie sie odpada, a w zwiastunie nastepnego odcinka Archie pyta ja "who are you?" wiec trzeba czekac

ocenił(a) serial na 3
yakus0ku

To widziałem ;D myślę że ma jakieś sekrety ale nie uważam żeby miała coś wspólnego z morderstwem, za szybko nam takie duże ślady podrzucają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones