serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Robin Hood

2006 - 2009
45m
7,1 3 175
ocen
7,1 10 1 3175
Robin z Locksley powraca z wyprawy do Ziemi Świętej, gdzie walczył w imieniu Króla i Ojczyzny. Okazuje się, że pod jego nieobecność Nottingham bardzo się zmieniło… Rządzi... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Robin Hood zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Robin z Locksley powraca z wyprawy do Ziemi Świętej, gdzie walczył w imieniu Króla i Ojczyzny. Okazuje się, że pod jego nieobecność Nottingham bardzo się zmieniło… Rządzi nim teraz bezlitosny Szeryf – ubogich gnębi podatkami i srogo karze, gdy ktoś ukradnie choćby bochenek chleba. Dzielny Robin i jego wierny sługa Much zamierzają walczyćRobin z Locksley powraca z wyprawy do Ziemi Świętej, gdzie walczył w imieniu Króla i Ojczyzny. Okazuje się, że pod jego nieobecność Nottingham bardzo się zmieniło… Rządzi nim teraz bezlitosny Szeryf – ubogich gnębi podatkami i srogo karze, gdy ktoś ukradnie choćby bochenek chleba. Dzielny Robin i jego wierny sługa Much zamierzają walczyć w obronie uciśnionych. Pomagać im będzie banda wyrzutków, wśród których jest Szkarłatny Will – pomysłowy konstruktor, który umie zrobić coś z niczego – pod warunkiem, że pracuje w drewnie. Jest i Mały John, człowiek-góra, który gotów jest zmiażdżyć każdą przeszkodę. Po jakimś czasie do bandy przyłącza się także Djaq, mistrz oszustwa i zmian wyglądu. Prawdziwy mistrz… Minie trochę czasu, zanim wszyscy się zorientują, że Djaq to… kobieta!

studio
BBC America (koprodukcja) / British Broadcasting Corporation (BBC) / Peppers Ghost Productions / więcej
tytuł oryg.
Robin Hood
inne tytuły
Film kręcono w Budapeszcie (Węgry).
Podczas kręcenia ostatniego, trzynastego odcinka pierwszej serii, Keith Allen, grający Szeryfa z Nottingham, stracił jednego zęba w scenie walki.
Już w pierwszym odcinku serialu dowiadujemy się, że Robin i Much przeżyli w Ziemii Świętej z Królem Ryszardem 5 lat. Otóż wyprawa, o której jest mowa, czyli III Krucjata, w rzeczywistości trwała zaledwie 3 lata.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jestem zażenowana tym serialem. BBC słynie przecież z rewelacyjnych produkcji. Tutaj mamy kompletny brak pomysłu na fabułę, Szeryfa z Nothingham, który nie może się zdecydować czy chce być demoniczny, czy groteskowy, Robina, który zachowuje się jak gimnazjalista. O Marian i wątku z Guyem z Gisborne nie wspomnę. To...

Jeszcze nie oglądałam, przyznaję bez bicia, na razie przeczytałam opis, zerknęłam na obsadę i... poczułam silny smrodek cholernej poprawności politycznej. Może się mylę (poprawcie mnie), ale... czarnoskóry mnich w średniowieczu? Jest to możliwe? Może ktoś wie?
No i wojownik, który okazuje się kobietą, no ludzie, to...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Serial nie jest zły ale kostiumy wielki minus nie wszystkie ale jak zobaczyłem spodnie moro z paskiem i buty jak glany żołnierskie z 20 wieku, to masakra ,a to jest 12 wiek albo aktora zapomnieli przebrać:). Oby dalej zbroi nie mieli bo była dopiero w 15 wieku a całości jeszcze nie widziałem.

Przeciętniak

ocenił(a) serial na 6

Szczerze powiedziawszy, sporo się zawiodłam na tym serialu. Kiedy zaczęłam go oglądać, już po
kilku odcinkach stwierdziłam, że warto to robić tylko dla postaci Guy'a z Gisborne, który jest totalnie
czarnym charakterem przez pierwsze dwa sezony i połowę trzeciego. Przy nim, aktor grający Robin
Hooda wyszedł nijako...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones