PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 959
ocen
3,1 10 1 9959
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

A ja powiem trochę inaczej...Według mnie ten serial w ostatnich dniach swego żywota był na równi Mody na sukces, Pierwszej miłości, Klanu i Plebani. Jednak kiedy w 2002 roku pojawił się po raz pierwszy na ekranach był to mój ulubiony serial. Postanowiłam do niego wrócic poprzez Iple jakis czas temu i ogladam od początku i nadal stwierdzam że wtedy był t najlepszy polski serial...Wątek niesamowicie pięknej miłości Pawła i Agnieszki ( wtedy jeszcze Magda Kumorek, co swoją drogą swoim odejściem dużo serialowi zabrała), Niepełnosprawny syn, Gangsterskie porachunki ( afera z Benzepolem, Śmierć Igora Szpunara,zemsta,)i człowiek zagadka czyli Kacper Szpunar ( rewelacyjna rola Przemysława Sadowskiego do samego końca), zakochana w nim ambitna dziennikarka Teresa, Gazeta i cała ekipa ,,Samego życia" oraz poszczególne problemy ich rodziny- to sprawiało że serial trzymał w napięciu...Nigdy nei zapomne tych starych, dobrych odcinków...Dlatego ,,Samego życia" już pare lat nie oglądałam ale jak najbardziej cudownie wspominam stare odcinki, które warte są polecenia:) Dla ciekawych - ipla:)

panihamulec

Ja właśnie tez teraz wróciłam do starych odcinków poprzez ipla i myślę, że te początki serialu były najlepsze, po śmierci Dunina serial zszedł na psy..

ocenił(a) serial na 9
Anita95

Może i zszedł, ale odcinki 300-500 są pełne emocji ze względu na porachunki Kacper - Mecenas - Adek. I potem odcinki od 1150 Kacper vs Adek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones