PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 959
ocen
3,1 10 1 9959
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

Jak samo życie wchodziło na antenę byłam małym gnojkiem i uwielbiałam ten serial (do momentu śmierci Pawła Dunina)...wiadomo gust się zmienia, ale mimo wszystko sentyment pozostał:P

ocenił(a) serial na 5
ewebat

zgadzam się z tobą, ja jedynie oglądałam do momentu jak Kumorek odeszła, tylko dla niej i dla Stelmaszyka oglądałam ten serial świetnie zagrali swoje rolę i szkoda że uśmiercono Pawła bo podobał mi się wątek Agi i Pawła to byli moi ulubieni bohaterowie zaraz po Marysi i Leszku i po Basi z Andrzejem. Kochałam się wtedy w Pawle, i z tego sentymentu oglądam nieraz na ipli odcinki gdzie Aga i Paweł byli parą. 8 lat miałam wtedy gdy ten serial był emitowany to był mój ulubiony serial do momentu gdy Kumorek odeszła i moimi ulubionymi serialami to są M jak miłość i Ranczo i trochę ojciec Mateusz.

ocenił(a) serial na 5
ewebat

Też mam ten sentyment do serialu, który oglądałem na początku emisji na Polsacie i wtedy wciągał widza jak mało co. Potem spotkało go to samo co wiele innych długoletnich produkcji: stracił świeżość, zmiana w obsadzie i coraz głupsze wątki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones