PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 960
ocen
3,1 10 1 9960
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

od jakiegoś czasu ogladam od początku serial samo życie wiec mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje, Paweł zginął w 137 odcinku gdy jechał z Kacprem, samochód został zepchnięty z drogi przez inny, którego kierowcy nie widzimy, potem trwa śledztwo, w jednym z odc pada sugestia, że mógl to byc zamach na Kacpra przez ludzi Stingera, a Paweł zginął przez przypadek, prawda jednak nigdy nie wychodzi oficjalnie na jaw, śledztwo zostaje umorzone, lecz dociekliwy komisarz chrust chce ją dokończyć i w 319 odc odwiedza w psychiatryku Donę, którą podejrzewa o zabójstwo, chce by powiedziała mu prawdę, ona każe mu samemu wytypować czy zabiła Pawła a w nagrode za poprawną odpowiedz da mu czekoladkę, chrust po zastanowieniu mówi, że myśli iż byłaby do tego zdolna, ona usmiechnieta podaje mu pudelo z czekoladkami z alkoholem i proponuje by wznieśli toast. czyli to ona go w końcu zabiła czy co, bo się już gubię???

Remik_840

Dona miała obsesję na punkcie Pawła, to była psychopatka- porwała jego dziecko, które miał z Agnieszką, więziła i torturowała własną siostrę bliźniaczkę w piwnicy. Na pewno mogła zabić Pawła.

ocenił(a) serial na 5
Hitek

zgadzam się, Dona była głupia nigdy jej nie lubiłam bo była zazdrosna o Agnieszkę, a Agnieszka i Paweł to była udana para, szkoda że Paweł zginął bo kochałam się w nim na zabój.

kinomanka_13

Krzysztof Stelmaszyk to świetny aktor. Ogólnie bardzo dobrze grał Pawła Dunina. Postać była ciekawa z intrygującą przeszłością. Nie wiem jaki cel mieli w uśmierceniu go.

ocenił(a) serial na 5
Hitek

zgadzam się z tobą że to świetny aktor i za to go lubię za role Pawła w samym życiu, za rolę Marka Lewickiego w M jak miłość (szkoda że tam nie gra bo rolę miał fajną ) i, za Tomasza w 39 i pół i za radio romans. Samo życie oglądałam tylko dla niego i dla Kumorek , jak Kumorek odeszła to trochę oglądałam ale przestałam bo ta nowa Aga mnie drażniła, a Kumorek świetnie grała Agę.

kinomanka_13

Ta Todorczuk-Perhuć była irytująca, to nie ta sama Agnieszka. Mogli wątek Agnieszki też zakończyć i wysłać ją gdzieś za granicę by robiła studia/karierę a tak spieprzyli tylko grę. Jej nowi faceci też byli beznadziejny- ten taksówkarzyk Przemek, głupawy Włoch Pino, który szedł do łóżka każdej spódniczce no i romans z tym podstarzałym naczelnym Norwegiem (chyba chcieli powtórzyć wątek Pawła).

ocenił(a) serial na 5
Hitek

do Przemka nic nie miałam, fajny chłopak. A Pino nie wiem jaki był bo nie po odejściu Kumorek trochę ten serial widziałam , jak Kumorek , Stelmaszyk, Błaszczyk i Ścibakówna tam grali to był wtedy mój ulubiony serial, a teraz się przerzuciłam na przepis na życie, Ranczo, M jak miłość , 13 posterunek.

ocenił(a) serial na 2
kinomanka_13

Fakt, że Stelmaszyk to bardzo dobry aktor, ale on kompletnie nie pasował mi do Kumorek. Między nimi jest olbrzymia różnica wieku.

ocenił(a) serial na 5
Ertix_Poke

jest, ale większość osób kibicowało temu związkowi tak jak ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones