PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685069}

Sense8

7,9 36 725
ocen
7,9 10 1 36725
6,8 4
oceny krytyków
Sense8
powrót do forum serialu Sense8

Wiem jest już późno maj 2017 ale może ktoś ma ochotę obejrzeć ponieważ serial ma wysokie oceny albo jest zachwalany przez znajomych.
Dlaczego nie oglądać:
-wiele osób pisze że rozkręca się od 4 odcinka nawet bym się zgodził z tym ale chodzi mi o to że 4 odcinki to około 200 min (2 pełnometrażowe filmy) czy oglądalibyście 2 filmy w których nic się nie dzieje tylko dlatego że 3 część jest dobra?
-chyba "siostra" Wachowska postanowiła sobie za punkt honoru żeby serial promował LGBT, homoseksualizm itp. Jest tego według mnie aż za dużo i nie mówię tu o złym aktorstwie, jestem przy 7 odcinku i nie wiem czy jakiś gej z lodówki zaraz nie wyskoczy:)
-wiele scen seksu których bym się nie spodziewał w takim serialu i które wiele nie wnoszą. To nie Spartakus który opierał się tylko na mordobiciu i orgiach. Nie czułem się oburzony ani zniesmaczony ale po co to??
-no i jeśli się spodziewasz jakiś super mocy i kurde avengersów to nie to chociaż tego nie uważam za wadę

Dlaczego oglądać
-bardzo ciekawy pomysł i mimo że mnie odpychał przez wiele odcinków to jednak z czasem mam ochotę oglądać dalej i oglądnę prędzej czy później
-proszę czytać inne tematy tam już ludzie wyrazili wiele powodów dla których warto oglądnąć ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones