PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 895
ocen
8,6 10 1 222895
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Zacząłem dzisiaj oglądać, i powiem, że fajny ;)
Od zawsze lubię taki filmy/seriale.
Znacie jeszcze jakieś inne fajne zagraniczne seriale ?
Niekonieczne podobne do tego ;)

majkolaj

Gorąco polecam już klasyka wśród seriali angielskich - Doctora Who; inne seriale,których nie oglądałam, a długo się do niech przystawiam, mają wysoką ocenę - Broadchurch i Hannibal - oba mają wątki kryminalne oraz bardzo oryginalną ekranizację dobrze znanych nam baśni - Once Upon a Time/Dawno, dawno temu (osobiście uwielbiam!). Wiele osób poleca także Supernatural - wśród fanów Sherlocka i Doctora Who jest także wiele zwolenników tego właśnie serialu. Poprzeglądaj je na filmwebie, myślę, ze znajdziesz coś dla siebie. c: Miłego oglądania!

ocenił(a) serial na 10
Jenny___21

Dzięki na pewno, skorzystam z rad :)

majkolaj

Tak, sprawdź Hannibala i może jeszcze Bates Motel, oba warte uwagi. Jeśli lubisz klimaty fantasy to polecam serial Vikings albo może Grę o Tron, chodź radziłabym wpierw przeczytac książki. ;) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Właśnie myślę o Grze o tron i o The walking dead :)
O hannibalu też myślałem, ja teraz szukam filmów na przerwę świąteczną. 17 dni wolnego :D
Teraz tego sherlocka dokończe 2 odcinki.
A 3 seria będzie ostatnią ? Czy powstanie jeszcze 4 i może coś dalej ?

majkolaj

Nie, sezon 3 na pewno nie będzie ostatnim. Wydaje mi się, że sezon 4 jest potwierdzony:
http://screenrant.com/sherlock-season-4-bbc-benedict-cumberbatch/
http://www.radiotimes.com/news/2013-03-12/benedict-cumberbatch-confirms-sherlock -series-4
A co do sezonu 5 to słyszałam tylko spekulacje, ale kto to wie :)

No a The Walking Dead też dobre, dzisiejszy odcinek podciągnął moją ocenę serialu. Teraz masz listę na przynajmniej miesiąc (chyba że seriale tak Cię wciągną, że połkniesz wszystko w tydzień) xd

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

O dzięki za linki, ale kurde pewnie jak będzie 4 sezon to pewnie dopiero 0,5 roku,rok po premierze 3 sezonu :(
Mam takie pytanie, jak myślicie ile po premierze sezonu 3, ukaże się wersja z polskim lektorem/polskimi napisami ?

ocenił(a) serial na 10
majkolaj

I jeszcze jedno, da się ten serial gdzieś w Polskiej TV oglądać czy pozostaje tylko internet ?

majkolaj

Premiera trzeciego sezonu w Polsce będzie 12.01.2014 o 22:00 na BBC Entertainment (według strony BBC Polska) - http://www.bbcpolska.com/szukanie-programu?p=sherlock // było o tym już gdzieś na filmwebie.
Przedpremierowy pokaz 2 odcinka 3 sezonu jest 15 grudnia, więc możliwe, że Internety zagotują się od informacji.

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

O dzięki, mam takie pytanie ,bo jestem bardzo ciekawy co bd w ostatni odc 2 serii, jak myślisz jak bym pominął 2 odc, i oglądnął 3, a potem dopiero 2 myślisz, że nie rozumiał bym czegoś ? itp.

ocenił(a) serial na 10
majkolaj

http://www.youtube.com/watch?v=qxfePeFYnlI
haha najlepsza końcówka od 4:10

ocenił(a) serial na 9
majkolaj

Dzieki za ten link, filmik genialny, poplakalam sie ze smiechu:)

ocenił(a) serial na 10
majkolaj

To jest genialne, też płakałam;) Od razu mi się humor poprawił! A koniec serio the best of the best xDDDD Dzięki dzięki;)

majkolaj

2 od. 2 sezonu jest bardziej odrębną opowieścią, ekranizacją (bardziej lub mniej opartą na) powieści Doyle'a The Hounds of Baskerville. Z główną fabułą wiele wspólnego nie ma, choc końcówka jest w miarę ważna (mam na myśli ostatnie kilka minut).
Myślę, że jego pominięcie nie jest jakimś ogromnym grzechem, szczególnie że ostatni odcinek to dosłownie cudo i mindf*ck w jednym. ;) Skup się na oglądaniu i przygotuj chusteczki. :3

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Dzięki, jutro przychodzę ze szkoły i od razu będę oglądał ;D 3 odc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones