PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 651
ocen
7,2 10 1 5651
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Seria 4 startuje w USA 9 wrzesnia.Ciekawe czy niedługo będzie też u nas... Z tego co wiem, a reszty sie domyslam ;) pod koniec tej serii wraca Henry, do ktoreho Holly idzie po porade w sprawach sercowych. Potem oświadcza Vincowi że jest gotowa na związek, ...ale wtedy on ma juz tego wszystkiego troszkę dosyc i postanawia wyjechac na wakacje na Floryde. Holly chyba jedzie za nim, bo 4 seria ma sie rozpocząć jej powrotem ztamtąd (nie wiadomo czy z Vincem czy bez :/ ). Val natomiast kiedy dowiaduje sie że jej ex-chłopak sie żeni, upija sie , a rano budzi się z obrączką na palcu...

ocenił(a) serial na 7

mam nadzieje że w polsce puszcza szybko ta serie... :P

ocenił(a) serial na 10

eee to chyba nie to o chodzilo. to co ty napisała to ost.odc. tej serii.
Henry przyjezdża i spotyka się z Holly tylko jako przyjaciel. W parku mocno ją ściska tak po przyjacielsku, niestety widzi to Vince i odbiera to zupałnie inaczej. Wściekły postanawia wyjechać z inna dziewczyną. Tymczasem Holly chowa się w jego samochodzie. Vince niezauważa jej i rusza..
co do sezonu:
Val budzi się z obrączką na palcu i dowiaduję się że wyszła za mąż za swojego dawnego szefa, podczas dzikiego wieczoru w Atlantic City.
Tymczasem Holly ukryta w samochodzie Vince'a jedzie (z nim) do Florydy pragnąc mu powiedzieć że go kocha, ale serce 'jej się łamie' myśląc że może go stracić na zawsze.

użytkownik usunięty
8th_smile

Tak, część to ostatni odcinek 3 serii, ale pierwszy odcinek 4 serii jest jakby dokończeniem , tak więc wszystko się łączy i wyjaśnia w tych dwóch odcinkach. Tak czy siak, Vince i Holly będą w końcu oficjalnie razem (ciekawe na jak długo. Już mnie zaczynają nudzić te zmiany partnerów Holly i mogłaby się w koncu ustatakować ;) Podobno Holly będzie się tym razem bardzo starać o ten związek.
A tymczasem Lauren i Val będą próbować "wykurzyć" jej męża z mieszkania Val.

OK, więc... Widział ktoś odcinek? Mnie się podobał, ale może dlatego, że jestem zwolenniczką pary Holy&Vince. Nie przekonuje mnie natomiast mąż Val... Ale po kolei.

A więc Holy jak wiecie zakrada się do samochodu Vince'a. Vince o niczym nie wie i zabiera ze sobą, swoją nową dziewczynę Ricky na Florydę. Holly cały czas się ukrywa, żeby przypadkiem ani Vince ani Ricky jej nie zobaczyli. Podczas postoju Holly gubi swój portfel i rzeczy z torebki, zostaje jej jedynie telefon, przez który i tak nie może się niestety skontaktować z Tiną (ta nie odbiera). Po przyjeździe Holly udaje się na plażę. Biedna, wygłodzona, dzwoni cały czas do Tiny. W końcu zauważa małą dziewczynkę z HOT - DOGIEM i powiedzmy, że przez chwilę się z nią "drażni", w efekcie dziewczynka ucieka od niej. Chwilę później na plaży pojawia się jakiś chłopak, który dzieli się z Holly swoim jedzeniem. Nagle dzwoni do niego siostra, z ktorą ma się spotkać. Chłopak zabiera ze sobą Holly. W następnej scenie widzimy ich w barze. Holly cały czas opowiada o Vince, chłopak ma już trochę dość, ale nadal jej słucha. Nagle pojawia się jego siostra ze swoim chłopakiem i widzimy kogo? Vince i Ricky! Chłopak do nich podchodzi, a Holly chowa się szybko pod stołem. Nagle zauważa ją dziewczynka z plaży (wtedy na plaży Holly się jej przedstawiła), podbiega do niej i zaczyna głośno krzyczeć jej imię i nazwisko. Holly prosi ją, żeby przestała, ale dziewczynka nie poddaje się, a w końcu pyta dlaczego ma przestać krzyczeć. Holly mówi "no właśnie?" I chwilę później podchodzi do Vince'a i Ricky. Mówi "hej Vince", a "chłopak od jedzenia" pyta: "To jest ten Vince? Chyba muszę się napić" i odchodzi, Holly mówi, że chce mu powiedzieć coś ważnego i mówi, że wie, że może jest już za późno, ale ona go kocha. Vince mówi "przepraszam..." Holly wybiega. W następnej scenie Holly ponownie siedzi na plaży. Przychodzi do neij Vince, Holly mówi, że rozumie, nie musi jej pocieszać, a Vince mówi, że nie mówił przepraszam do niej, a do Ricky i, że kocha tylko ją. Całują się. KONIEC ODCINKA.

mala_n

hej Malutka. Gdzie ty widziałas ten odcinek? i skąd wy macie te wszytskie rewelacje ??=]
Ja tez jestem zwoleniczką pary Holly & Vince.
Mam nadzieję, że niedługo i u nas puszczą 4 serię.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
pani_pasztetowa

Dzięki za tą wiadomość. Tą, że Holly i Vince bedą jednak razem. Odkąd obejrzałam ostatni odcinek nie mogłam przestać się zastanawiać co bedzie z tą parą, a teraz jestem naprawde spokojna co nie znaczy ze nie czekam na następną cześć. Oby była jak najwcześniej. Pozdrawiam wszystkich fanów SIOSTRZYCZEK!!!

ocenił(a) serial na 6
madlenka1989

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek 4 serri!!!!!!!! Jest totalnie słodki!!!!!!!! Jesli chodzi o Holly i Vince'a oczywiście. Na końcy całują się przy romantyczney piosence. Słodko!!!!!!!!!!!!!!!!! Val wyszła za mąż za jakiegoś faceta, ale nie pamiętam go z poprzednich części.

ocenił(a) serial na 10
madlenka1989

o ja o ja o ja!!!!!!!!! skad masz odcinki z czwartej serii????? prosze cie odpisz mi - gusiaja89@interia.pl

Soja - magia internetu :)

Drugi odcinek, jesli chodzi o Holly i Vince'a jest słooodki :) Nie mogę się doczekać następnego :)

ocenił(a) serial na 6
mala_n

ktoś ma odcinki 4 serii!!!!!!?????????????? błagam skąd??????????!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
madlenka1989

Mam już 3 pierwsze odcinki 4 seri. I poszukuje napisów: mk124@vp.pl.
Jeśli kogoś interesuje treść tych odcinków niech lukniema mojego bloga: amanda-bynes-to-ja.

ocenił(a) serial na 6
madlenka1989

Czwarty odcinek nie jest już taki fajny.
Zaczyna sie jak Vince i Holly całują sie w dzakuzi. Może nic w tym dziwnego ale obok nich siedza zniesmaczeni Gary i Tina :-/.

ocenił(a) serial na 10

MA KTOŚ NAPISY DO 1 I 2 ODCINKA IV SERII, A NWET DO KOLEJNYCH MOZE BYĆ????? Jak ktoś ma to błagam żeby mi wysłał :) mail. lucyss@o2.pl

ja wlasnie skonczylam sciagac 9 odcinek 4 serii, tylko go zobacze i ide spac...

socana

Czesc, skad macie odcinki 4 czesci!!?? prosze napiszcie! to bardzo wazne bo jestem w dolku a tylko "siostrzyczki" potrafia mi poprawic humor!!!!! prosze niech ktos napisze..... kasia10_17@o2.pl - na maila albo tu!!!!!!! blagam!!!!!!!!!!!!! bede bardzo wdzieczna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones