PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
2005 - 2009
7,6 225 tys. ocen
7,6 10 1 224932
6,4 29 krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

w 18odcinku I-serii mialabyc licytowana cela Michaela na skutek tego że Micheal i Sucre trafili do karceru. Celę chciał kupić koleś o imieniu Many, w trakcie oglądania celi spostrzegł wyciekającą wodę z umywalki. Klawisz Ben powiedział ze nie ma problemu ze się tym zjamie i ze jutro zlew bedzie wymieniony. W tym czasie ekipa zebrała kasę (min. poprze gre w pokera), C-Note dał ją Benowi wraz z zegarkiem D.B.Coopera, klawisz wzial jednak kase oszukując ich że cela i tak juz jest sprzedana. Wiec ekipa wymyslila plan podrzucajac klawiszowi 'przypieczony' mundur, itd. skutek Ben wylatuje z Fox River.
No i w tym momencie Michael wraca do celi gdyż zgodnie z umową powiedział Popowi kto go przypalał.
I tu pojawia się nieścisłość!
Dlaczego nie doszło do wcześniej już zamówionej (tego dnia kiedy Miechael wraca do celi miałbyć wymieniana) wymiany umywalki w celi?
Nie zostalo to wyjasnione w serialu, no chyba że umknęło to mojej uwadze jakimś cudem???

ocenił(a) serial na 10
rodziu

Chyba jedynym sensownym wytłumaczeniem jest to, iż więzienie o zaostrzonym rygorze nie jest luksusowym hotelem ze wspaniałą obsługą. Tak więc zlew mógłby by nawet zostać wymieniony za dzień, tydzień i wcale. Tym bardziej jeśli jak wszystcy wiemy Ben raczej nie jest nam znany z gołębiego i serdecznego serca, a więc można się domyśleć, że miał to głęboko "gdzieś", tam gdzie światło nie dociera xD

Chociaż mogłabyć to pomyłka ekipy, wkońcu raczej nikt nie potrafi zapanować całkowicie nad scenariuszem mimo iż nad projektem "Prison Break" pracuje spora ilość osób ;) A jak wiemy takie pomyłki zdarzają się często i nadal będą się pojawiać.

Pozdrawiam