PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766289}
5,2 138
ocen
5,2 10 1 138
Still Star Crossed
powrót do forum serialu Still Star-Crossed

Mnie osobiście bardzo się podoba. Może nie jest to serial najwyższych lotów, ale sceneria ładna, historia ciekawa, bohaterowie interesujący i ogląda się to bardzo przyjemnie. Nie mogę się doczekać więcej interakcji pomiędzy Benvolio i Rosaline, ich dynamika jest świetna i jestem ciekawa jak się ich wątek potoczy (ogólnie to zdecydowanie shipuję tych dwoje :D).
Mieszana obsada mi nie przeszkadza; wiadomo, że wtedy czarnoskórej arystokracji tam raczej nie było, ale mnie to jakoś bardzo nie razi. Ja to traktuję bardziej jako baśń niż opowieść głęboko osadzoną w historii, więc dopóki aktorstwo przyzwoite, to niech sobie gra kto chce. (Co do aktorstwa, to główna bohaterka ma często bardzo irytujący wyraz twarzy, ale może się poprawi.)
Suma sumarum, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :D

ocenił(a) serial na 4
LittleSnowMonster

ten serial jest słaby, i bynajmniej nie chodzi wyłącznie o liberalne podejście do obsady, które psuje odbiór tejże produkcji... Większość postaci jest irytująca, z główną bohaterką na czele, osobiście mam nadzieje, że twórcy postanowią podążać na trendami z gry o tron, i Rosaline czeka powolny i bolesny koniec.

W moim odczuciu jedynie księżniczka Izabella stara się zachowywać w jakimkolwiek stopniu odpowiednio do epoki, i dlatego jest moją ulubioną postacią. Poza tym jeszcze głowy obu rodzin trzymają jako taki poziom, ale i w ich przypadku nie ma szału.


"Nie mogę się doczekać więcej interakcji pomiędzy Benvolio i Rosaline, ich dynamika jest świetna i jestem ciekawa jak się ich wątek potoczy (ogólnie to zdecydowanie shipuję tych dwoje :D). "

Litości! Nie szkoda ci Benvalio? XD Osobiście jest mi obojętny, a i tak mi go szkoda... bo Rosaline jest aż koszmarna, i to praktycznie pod każdym względem...

ocenił(a) serial na 4
LittleSnowMonster

Ja mam dziwne odczucia. No najwyzszych lotów nie jest, ale ja paru rzeczy w ogóle to nie rozumiem. Nie jestem rasistką ani nic tylko nie rozumiem dlaczego brat i siostra są różnokolorowi. Nie chciałabym być źle zrozumiana, ale poprostu czy to ma tak być, ze to nieistotne i poprostu moze sie narodzić dziecko o ciemnej lub jasnej karnacji. To samo z bratanicą która ma wyjść za Monteqiu no jest ciemnoskóra a jej Wuj jest biały. Ok może byc ktoś o rysach osoby ciemnoskórej z jasną karnacja ale siostra księcia czy króla w ogóle totalnie inny typ urody, jeszcze powinni wprowadzić azjatów.


Wiem że moze to głupie ale jakoś tak nie ogarniam tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones