PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 615
ocen
7,8 10 1 46615
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LLwyDp3SkY4

ojezunienienienienie

emo_waitress

zapomniałam zaznaczyć, że mogą być potencjalne spoilery w omawianiu tego dającego dużo do myślenia i rozkładania na czynniki pierwsze trailera.

Czyli UWAGA W NASTĘPNYCH POSTACH MOGĄ BYĆ SPOILERY

Ja zacznę:
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
SPOILER
najpierw myślałam, że tylko ktoś trzyma Lydię, jak ma ten swój "atak", ale czujne osoby na tumblru zauważyły, że jest duszona drutem przez naszą ulubioną nauczycielkę! (poznana po rękawach)
gaaaah!
KONIEC SPOILERA

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Niestety trailer jest już zablokowany

JA OD POCZĄTKU WIEDZIAŁAM, ŻE COŚ JEST Z NIĄ NIE TAK!!!

Herma35

czyli, że co druid ją opanował? bo wydawało mi się, że ma być płci męskiej jak już (chociaż racja, wyeliminowała chemika i wskoczyła na jego miejsce - wygodne); myślę, że to będzie jakiś potężny duch; bardziej mnie ciekawi do czego ten druid dąży i co nim kieruje ... gniew, zemsta, chaos? może ubije w końcu Alfę Alf, bo sobie nie wyobrażam, żeby któryś z wilków miał dostać energię demona

ocenił(a) serial na 8
happyand

Wydaje mi się, że poprzez te ofiary Darach chce nabrać mocy i wykorzystać to do dokonania zemsty, ale kto i na kim to już jest następna zagadka (dla mnie najbardziej prawdopodobny jest team Gerard-Peter) , a pani nauczycielka?

To, że może być w to zamieszana naprowadziło mnie to, że tak usilnie starała się nie dopuścić, aby Derek skontaktował ze swoim stadem po walce. To już było dla mnie podejrzane.

Herma35

No co za dziady niemyte :( korona im z głowy spadnie jakby zostawili ten trailer?

użytkownik usunięty
Herma35

Dokładnie, mi również od początku coś w niej nie pasowało. Nie wiem czy coś ją opętało, ale niech zniknie z tego serialu bo mnie niezwykle irytuje. Niech sobie Derek bedzie szczęśliwy, ale nie z nią ona wygląda na straszną jędze. (takie jest bynajmniej moje wrażenie)

emo_waitress

Chciałabym aby nauczycielka była zła a nie kierowana przez Drida wtedy było by ciekawiej :)

paulina_183

Chodzi ci żeby tak sama z siebie? Hm, wydaje mi się, że tak sztuczna postać musi być sterowana :)

emo_waitress

Tak , sama z siebie ale w to wątpię bo nic nie wskazuje na to więc najprawdopodobniej druid będzie nią sterował. Nie wiem czy dobrze powiem bo nie chce siać nie sprawdzonych inf ale chyba kiedyś czytałam o tym że Jennifer nie będzie w 2 części sezonu.

ocenił(a) serial na 8
paulina_183

Ale w trailerze była

Herma35

Jest jakiś trailer na drugą część sezonu?

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

No co chcesz może potem się rozkręci, dajcie dziewczynie szansę, może to jej pierwsza rola i dziewczyna się stresuje

Herma35

To nie jest żadne wytłumaczenie, że jest świeża i się stresuje (szczególnie, że nie występuje pierwszy raz).
Dylan to dopiero był świeżak i u niego nie ma problemu z grą, ma talent komediowy i daje radę w poważnych scenach.

Sorry, ale nie daje szansy nikomu, kto się nie wykazał przez 7 odcinków. Mogła ją dostać na początku, ale nie pod koniec sezonu! Ale - tu też specjalne ukłony dla tfurcuf za fatalne rozpisanie postaci.
Tak więc mamy beznadziejną postać, stworzoną w beznadziejny sposób przez twórców i zagraną przez beznadziejną aktorkę. To już większe szanse daję chomikom, więcej się wykazali do tej pory, niż ona (ale może temu, ze są pomnożeni przez dwa :D )

użytkownik usunięty
emo_waitress

Jej postać mnie wkurza więc oby jej nie było w drugiej części sezonu bo nie chcę się przez nią denerwować ;D

emo_waitress

Nauczycielka - pani Blake jest druidem i zarazem zmarłą dziewczyna Dereka, uważam tak po tym jak zobaczyłam, że uzdrawia rany Dereka - Alison musiała Scottowi zaszyć te rany żeby mogły się zagoić. Z ostatniego odcinka możemy to wywnioskować, ale również z trailera z Comic Con. Możliwe, że jest to zemsta za odebranie czegoś niewinnego i czystego - została zachwiana równowaga.
Po ostatnim odcinku wydaje mi się, że ta kobieta-wilk jest matką Dereka, i że paczka Alf jest silnie związana z rodziną Hale - Stiles domyślił się, że Peter nie mówi im wszystkiego.
Teen Wolf to świetny serial, wielokrotnie potrafi zaskoczyć. Pozdrawiam!

emotional_me

Interesująca teoria. Mam nadzieję, ze się na nim zemści i to zemści mocno :D

Kobieta wilk jest matką Dereka, nie?

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

trailer jeszcze raz ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lEytNEtz3BY

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

A nie wydaje ci się, że ten głos na samym końcu trailera to może Darach i chyba jest to głos Gerarda. Niestety nei bardzo rozumiem co mówi, ktoś mógłby przetłumaczyć

ocenił(a) serial na 7
Herma35

dopiero, co obejrzałam, ale już tłumaczę:

Morell do Scotta: wiesz, że zegar tyka. wiesz, że ktoś inny zostanie porwany. i podczas gdy ty starasz się wymyślić jaki następny ruch wykonać, on myśli o kolejnych dziesięciu naprzód.
Alisson do Isaaca: oni wszyscy zginą, prawda?
Deaton do Stilesa: będziesz (?) zaskoczony, co jeszcze zobaczysz.
ktoś: you claime his game? (nie mam pojęcia, czy dobrze usłyszałam, ani co to znaczy. ktoś wie?)
Ethan/Aiden: chcesz gryza? chodź i mnie złap.
Peter do Isaaca: na miłość boską, jedź, teraz!
Deukalion: mogłem cię ostrzec. pozwól, że ci pomogę, Scott, pomóżmy sobie nawzajem.
Scott: nie wiem, co innego zrobić. Stiles: Scott, na pewno jest coś, co możemy zrobić. zawsze mamy jakiś plan. Scott: nie tym razem.
DARACH (?): stań się alfą, którą dane jest ci się stać. stań się mordercą.

mniej więcej :)

ocenił(a) serial na 6
Herma35

To może być Darach , ale troszeczkę brzmi tez jak Deukalion [ tylko mówił jakby przez zaciśniętne zęby].

A zauważyłam , że od momentu z mamą Scotta i rozmowy Deukaliona ze Scottem , słychać ta sama melodię , któa usłyszała Lydia ?

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Trzeba by się bardziej wsłuchać, ale jest jeden fragment, który jest podejrzany, to jak (chyba) Gerard stoi a wokół niego wiruje mgła. Dla mnie to zastanawiające i coraz bardziej skłania mnie do tego, że Darach to Gerard, no i ten czarny wilk, czyżby to była Laura? To byłoby naprawdę niesamowite


To jakby inkantacja jakiejś modlitwy lub zaklęcia.

ocenił(a) serial na 6
Herma35

"ale jest jeden fragment, który jest podejrzany, to jak (chyba) Gerard stoi a wokół niego wiruje mgła"
to jest podobna scena z 3x08 , jak zobaczysz zwiastun rozszerzony , to w nim jest podobna scena , tylko , że w niej Gerard atakuje wilkołaki [?] za pomocą maczugi [?]
No i ten czarny wilk...jakby to była Laura , w sumie kiedy Stiles & Scott znaleźli jej ciało , to przez moment była czarnym wilkiem. A były plotki , że Laura sie może pojawić w 3x08

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Ale dla mnie z Laurą to takie śliskie jest. Została przecięta na pół, w serialu minęło już ok. rok czasu, więc ciało się już zupełnie rozłożyło, no nie wiem...

ocenił(a) serial na 6
Herma35

Ale raczej to moga byc ujęcia ze wspomnień , w tedy to przynajmniej miało by hakiś sens.

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

No to już jest bardziej prawdopodobne. Ale też dziwne, że To była postać prawdziwego wilka.

Ja tak w ogóle przypomniałam sobie pierwszy sezon , starałam się zwracać uwagę na szczegóły, i m.in była scena Szeryfa i Harrisa o której zupełnie zapomniałam (odc 9). Była w niej mowa o tym, że Kate podstępem wydostała od Harrisa pewne wiadomości dotyczące wzniecania pożaru, a tydzień później spłonął dom Halów. Harris bardzo się tym przejął choć nie wiedział kim była tamta dziewczyna przypadkowo poznana w barze. A Laura prowadziła własne śledztwo dotyczące pożaru. Ci, których zabił Peter jako alfa wszyscy byli w to zamieszani. Laura przyszła do Harrisa tuż przed śmiercią i wypytywała o tamta dziewczynę i Harris narysował jej wisiorek Argentów.

A Peter zwabił Laurę do lasu, aby ją zabić i zostać alfą

Czasem dobrze sobie przypomnieć poprzednie sezony i wszystko od razu się rozjaśnia.

Teraz zaczynam drugi sezon

ocenił(a) serial na 6
Herma35

tak..tak..tak..o tym własnie toczyłam dyskusje w Twoim temacie z coldgirl_eire , kiedy zastanawiałysmy sie , dlaczego lista , która miał Harris [ w 2x09 na początku ] posiadała sama nazwiska Harris

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

teraz ta moja teoria o Peterze jako zmutowanym przez Harrisa wilkołaku wydaje mi się kompletną bzdurą :D

no tak, dobrze, że przypomniałaś o tym Herma :)

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

dlaczego ?
może to sie okazac prawdą..skoro tylko Peteraz zamienia sie w takiego wilkolaka ;p
jestem jeszcze ciekawa w co zamienia się Deukalion alias Demon wolf

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

bo jedna z rzeczy, która przemawiała za tym, że to Harris kombinował przy Peterze już jest wątpliwa - mianowicie to, czemu Peter do niego powiedział "patrz, co zrobiłeś", bo skoro Harris był zamieszany w ten pożar, to Peter mógł mieć tylko na myśli, żeby zobaczył jego oparzenia...

mogliby w końcu wyjaśnić, czemu tylko Peter wyglądał do tej pory jak prawdziwy wilkołak. "prawdziwy" w sensie jak go sobie ludzie wyobrażają...

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

no i Peter wyglada jak na wilkołaka przystało ;)
Niby pierwszy sezon sie skończył , ale zostało wiele niejasności.

Tak samo co do 3x08 , Peter mówi , w pewnym momencie , że " nie pozwolili mu zobaczyć jej ciała" , czyzby chodziło o :
a) Dereka , którzy nie zobaczył caiała Laury ?
b) Derek nie zobaczył ciała swojej dziewczyny ?

ocenił(a) serial na 7
Sarah_7

Derek widział ciało Laury, bo sam ją pogrzebał koło spalonej chałupy. a potem spółka detektywistyczna Stilinski&McCall odkopali ją i Dereka aresztowano.

ocenił(a) serial na 6
coldgirl_eire

spółka detektywistyczna..lol

Czyzby wilkołaki rozszarpały/zabiły dziewczyne Dereka ? :>

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

Ja myślę, że chodzi o to, że Peter w pierwszym sezonie przybierał tak jakby pełna formę wilkołaka. Oglądając jeszcze raz pierwszy sezon zwracałam uwagę na szczegóły i zauważyłam, że Derek widząc go w tej przemianie nie był specjalnie zdziwiony, po prostu mówił o nim "new alpha" i w takiej formie wilkołak jest najsilniejszy, ale i najbardziej pozbawiony nad swoim postępowaniem kontroli.

W kolejnych sezonach widocznie nie było takiej potrzeby, aby nasze wilczki przybierały taką formę albo jeszcze nie potrafią, bo są za młode.

W tym sezonie gdyby alfy przybierały pełną postać wydaje mi się, że wszyscy porozrywali się nawzajem
Swoją drogą ciekawe jaką formę przybiera wilczy demon

ocenił(a) serial na 7
Herma35

może ta pełna forma się brała z tego, że ogólnie wilkołaki/alfy albo może i wszystkie, posiadają możliwość takiej "pełnej" przemiany, tylko z niej nie korzystają, bo im bardziej przypominają wilka, tym bardziej zwierzęce odruchy mają i oddzielają się od swojej ludzkiej natury?

a Peter w takim stanie, w jakim był w szpitalu, nie miał kompletnej kontroli nad swoją przemianą (było pokazane, że którejś pełni jakby księżyc przejął nad nim władzę), stąd też się przemienił w takiego wilkołaka z prawdziwego zdarzenia?

ocenił(a) serial na 8
coldgirl_eire

No otóż to. Wyjęłaś mi to z ust

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

A już myślałam, że tylko ja zaprzątam sobie tym głowę, a was interesuje tylko, skąd się bierze kolor oczu :P

ocenił(a) serial na 7
Anka_DD

co do koloru oczu, to była ta dyskusja chyba już w 2 tematach, w każdym coś tam pisałam i szczerze mówiąc już się gubię jaki wątek w jakim temacie się pojawia :D kręćka niedługo dostanę :]

w każdym razie się skłaniam ku temu, że ten niebieski kolor oczu jest w jakiś sposób związany ze śmiercią bliskiej osoby, może z zemstą też? bo Cora powinna być świadkiem śmierci swojej rodziny w pożarze, o ile w ogóle ona wtedy była w domu... bo jeszcze może się okazać, że nie było jej, tak jak Dereka i Laury i stąd wyjaśnienie jej cudownego uratowania - jej tam po prostu nie było (stąd nie była świadkiem rzezi) = nie ma niebieskich oczu.
miała wtedy koło 11 lat, jeśli się nie mylę, więc możliwe, że ktokolwiek się nią zaopiekował (np. Deukalion) wmówił jej, że jej cała rodzina nie żyje. potem małe pranie mózgu, może wszczepianie lub kradzież wspomnień, jak to wilkołaki mają w zwyczaju i BUM! Cora zostaje szpiegiem Deukaliona w paczce Dereka.

ależ się zakręciłam :)

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

'bo jeszcze może się okazać, że nie było jej, tak jak Dereka i Laury i stąd wyjaśnienie jej cudownego uratowania - jej tam po prostu nie było (stąd nie była świadkiem rzezi) = nie ma niebieskich oczu'

To myślisz, że musiałaby być świadkiem śmierci bliskich, by jej oczy zmieniły kolor? Sam fakt, że zginęli nie wystarczy, trzeba być bezpośrednim świadkiem? Eee, nie kupuję tego :P

Jutro się dowiemy ;) A mnie serio bardziej interesuje wygląd wilkołaków, czyli co, jak, gdzie i dlaczego;)

ocenił(a) serial na 7
Anka_DD

ktoś tak gdzieś pisał, że niby trzeba być bezpośrednim świadkiem czyjejś śmierci, żeby się te oczy zmieniły, piszę to jako jedną z opcji :)
no bo jeśli to jest związane ze śmiercią bliskich, no to Cora straciła prawie całą rodzinę, a niebieskich oczu i tak nie ma.

nie mogę się doczekać nowego odcinka, wiem, szokujące :D

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

Że wam się chce te odcinki z tego niedoczekania oglądać bez napisów, a potem znów z napisami (gdy tylko się pokażą) na wypadek, gdyby się okazało, że czegoś nie zrozumieliście :P

ocenił(a) serial na 7
Anka_DD

ja oglądam bez napisów, bo niecierpliwa jestem i w gruncie rzeczy większość rzeczy rozumiem.
potem oglądam z napisami z siostrą, bo ona raczej mniej wierzy w swoje możliwości językowe :)

ocenił(a) serial na 7
coldgirl_eire

Ja wolę poczekać, bo nie chciałoby mi się dwa razy oglądać ;)
Też znam angielski dość dobrze, ale Amerykanie zbyt szybko mówią i często niewyraźnie, nawet znajomego musiałam prosić, by mówił wolniej, jak ze mną rozmawia ;)

Anka_DD

Ja oglądam rano, zawsze napisy po angielsku już są.
Tzn. moje rano to 10-11 :P

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

No i w tym momencie okazuje się, że ta lista nie miała nic wspólnego z zabójstwami Petera i to jest jeszcze bardziej zastanawiające, bo nie wiemy co tak naprawdę odkryła Laura. Może dowiemy się w tym sezonie

ocenił(a) serial na 6
Herma35

Było by miło , gdyby w końcu powiedzieli prawdę

ocenił(a) serial na 6
emo_waitress

1. Stiles & Lydia - FINALLLY !!!!!
2. Na prawde , ten , kto dusi Lydię , ma za bardzo delikatne rączki
3. Mama Scotta ;(

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

No no zapowiada się naprawdę interesująco

ocenił(a) serial na 6
Herma35

I to bardzo.
Ciekawi mni , dlaczego Jennifer próbuje udusić Lydię. Czyżby Darach nia kierował ?

ocenił(a) serial na 8
Sarah_7

Dla mnie to bardzo prawdopodobne. Lidia może być z grupy filozofów, bo przecież jest bardzo inteligentna, choć nie lubi tego okazywać

A jeszcze jeden szczegół nie daje mi spokoju, dlaczego Lidia cały czas rysuje to drzewo(czyli dąb najprawdopodobniej). Wtedy w klasie muzycznej znowu miała odlot i rysowała drzewo. To, że ktoś znów nią manipuluje to pewne, tylko kto- wilkołak czy Darach

ocenił(a) serial na 6
Herma35

No własnie ona cały czas z tym drzewem , a zauwazyłam , ze w zwiastunie drzewo przedostaje się przez okno ?
Nie zdziwie sie , jeżeli to bedzie takie samo drzewo [ chodzi mi o rodzaj] , co rysuje Lydia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones